Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рециклиране, боядисване и монтаж на задни дискови спирачки.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Е да ама аз незнам на коя страна и незнам кой номер е камъка да си го купя.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #62
      Резбите са нормални.

      Коментар


        #63
        1115 написа:
        Tornado написа:
        Ще питам в тази тема ,а после ще трия ако трябва.Виждам ,че нямаш АБС при наличието на такъв доколкото виждам от снимките няма нужда донора да е с АБС нали защото главината си остава същата и въпроса е датчика ще пасне ли на планката която поставяш?
        Ами ако има АБС, то и донора трябва да е със същите датчици (има 2 вида).На планката се вижда отвора за голямия вид датчик - в червено.
        на тази планка стават и големия и малкия датчик.
        bravo 1.6

        Коментар


          #64
          задни дискови спирачки уно турбо

          хайде и аз да се похваля :D ,раздвижвам си проекта .Поръчах по телефона от Скорпион13 ремонтни комплекти за задни спирачки за уно турбо,объркаха доставката,но на следващия ден получих 2 кутийки х 12лева без доставката/тя е 8 лева/,не вярвах,че ще ги намеря тия гумички,благодаря на екипа на фирмата и на колегата1115,че ме насочи към тях.Сега подготвям апаратите за боядисване.Когато съм ги разглобявал вчера,от единия апарат е паднала една шарнирна връзка и не мога да я открия,даже незнам дали я е имало,някой от вас ако има някой апарат на части ,плащам си транспорта+бирите, дебелината му е 6мм,дължината не съм я мерил .Ето ги и кутийките с двата комплекта гумички ,етикетите са различни на кутиите и един пръстен липсва това е №5,някой да има идея за къде е?И как да поставя салника №4,някакви идеи?Помагайте,колеги,че до тази неделя мисля да са сглобени http://media.snimka.bg/8054/022362629.jpg?r=0 [url]http://media.snimka.bg/8054/022362492.jpg?r=0

          Коментар


            #65
            Re: задни дискови спирачки уно турбо

            rokoko написа:
            хайде и аз да се похваля :D ,раздвижвам си проекта .Поръчах по телефона от Скорпион13 ремонтни комплекти за задни спирачки за уно турбо,объркаха доставката,но на следващия ден получих 2 кутийки х 12лева без доставката/тя е 8 лева/,не вярвах,че ще ги намеря тия гумички,благодаря на екипа на фирмата и на колегата1115,че ме насочи към тях.Сега подготвям апаратите за боядисване.Когато съм ги разглобявал вчера,от единия апарат е паднала една шарнирна връзка и не мога да я открия,даже незнам дали я е имало,някой от вас ако има някой апарат на части ,плащам си транспорта+бирите, дебелината му е 6мм,дължината не съм я мерил .Ето ги и кутийките с двата комплекта гумички ,етикетите са различни на кутиите и един пръстен липсва това е №5,някой да има идея за къде е?И как да поставя салника №4,някакви идеи?Помагайте,колеги,че до тази неделя мисля да са сглобени http://media.snimka.bg/8054/022362629.jpg?r=0 [url]http://media.snimka.bg/8054/022362492.jpg?r=0
            Колега имам 2 апарата за резервни части.Това дето ти липсва е за ръчната "бобче" му казвам аз.Ако искаш дай данни на ЛС и да ти го пусна по еконт,само доставката ще си платиш.На мен неми трябва-пък ти може да си свършиш работа.
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              #66
              бобче

              Благодарности на колегата Пецата от София-много бързо се отзова и днес си получих доставката и съм с две бобчета за ръчната спирачка. Не съм очаквал,че ще го намеря,а още по-малко някой да ми го подари и да се занимава с тази дефицитна дребна част.Бирите са от мене

              Коментар


                #67
                Темата е перфектна,само с едно допълнение.Буталото на левият апарат се прибира като се завърта на ляво.

                Коментар


                  #68
                  _FGRC_ написа:
                  Темата е перфектна,само с едно допълнение.Буталото на левият апарат се прибира като се завърта на ляво.
                  Това не е така. Вчера го прибирах, за да монтирам нови накладки и се прибира с навиване по часовниковата стрелка.

                  Коментар


                    #69
                    При мен на Стилото се прибира на ляво.Това е заради ръчната.

                    Коментар


                      #70
                      На Стилото е различно
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #71
                        Колеги днеска го търсих този магазин на скорпион 13 и него видях.Лицето на магазина на самата улица Симеон ли е или в някоя пряка?На магазина има ли някъква табела и,ако има какво пише на нея?
                        Fiat Tipo
                        Corsa b комби !

                        Коментар


                          #72
                          Здравейте, вчера си купих ремонтни комплекти за задни спирачни цилиндри за Мултипла от Скорпион 13.Бяха НАЛИЧНИ (късмет), а магазина се намира на Стамболийски от кръстовището с К.Величков посока Опълченска, в първата сграда след градинката на двореца на децата.Успех...
                          Купи си Фиат, за да не те е яд...

                          Коментар


                            #73
                            От утре съм отпуска и ще се захващам с същата работа.От барабан към диск.Всичко ми е подготвено и рециклирано.Интересува ме единствено ще видя ли зор с гайката на задната главина? Гайката какъв размер камък иска?Колата е Фиат типо.
                            Fiat Tipo
                            Corsa b комби !

                            Коментар


                              #74
                              По спомени камък 32. Приготви си тръба метър и половина и достатъчно здрава И няма да имаш проблеми с развиване/навиване Имаш ли си мост от кола с дискови спирачки?
                              "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                              Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                              Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                              Коментар


                                #75
                                Мост не му трябва.

                                Коментар

                                Working...
                                X