Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помпа на спирачките?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помпа на спирачките?

    Имам PUNTO 1.7 TD без ABS и имам проблем със спирачките. Педала на спирачката е мек и след напомпване става твърт и ,като го натисна пак омеква. Колата си спира нормално. Спирачна течност има и не тече от никаде. Подозирам че е помпа на спирачките и ако е тя дали ноже да се ремонтира или ще дасе взима нова.

    #2
    Re: Помпа на спирачките?

    Hell_Orc написа:
    Имам PUNTO 1.7 TD без ABS и имам проблем със спирачките. Педала на спирачката е мек и след напомпване става твърт и ,като го натисна пак омеква. Колата си спира нормално. Спирачна течност има и не тече от никаде. Подозирам че е помпа на спирачките и ако е тя дали ноже да се ремонтира или ще дасе взима нова.
    аз това го намирам за нормално като имам в предвид че сервото не сварва при напомване.А ако нямаш спирачки и ти е мек педала трябва да ги обезвъздушиш и това е .Става винаги с двама човека

    Коментар


      #3
      Колега,виж и колко са ти износени задните накладки,при по-голямо износване,саморегулиращия механизъм на ръчната спирачка ги държи близо до барабана,а буталцата се прибират и е нужно"напомпване" за да се втвърди педала.При мен от второто натискане сработваха и задните.
      Fiat Punto 1.1 6Speed

      Коментар

      Working...
      X