Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги ще сменям задни накладки и задни амортисьори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги ще сменям задни накладки и задни амортисьори

    Колеги ще сменям задни накладки и задни амортисьори да ми препоръчате марка и за двете.Благодаря предварително на отзовалите се.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    #2
    Скъпи: Накладки ATE, аморт. MONROEЕвтини: Накладки PERMAFUSE, аморт. KOFAP
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Колега гледах в сайта на Христо(Хитко) няма тези марки хубавите който си написал къде мога да ги намеря в Бургас.Аз си мислех да търся накладки Ferodo(май така се пишеше).
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #4
        Колеги тази марка хубавали е за накладки SIMER.Гледах в на Хитко сайта само тази имаше.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5
          Хубави накладки ATE и TEXTAR има в АутоПлюс на бул. Ив. Вазов, магазина е срещу спирката на 211. За Феродо знам, че е пълно с ментета. Аз съм със СИМЕР задни в момента, прегледа го минах, държат значи, но ми се струва че лятото бързо загряват и почват да свирят а тогава не спират добре.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Ще проверя ако ми хареса цената ще взема.Ако не от AXM едни симерки 30лв. и това е.
            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

            Коментар


              #7
              6ma7ka7a написа:
              Ще проверя ако ми хареса цената ще взема.Ако не от AXM едни симерки 30лв. и това е.
              Здравей,Hit-ko предлага полските накладки STEINHOF, които освен многото сертификати за качество са признати и от полското подразделение на Фиат, което ги използва за оригинално вграждане. Цената също е без конкуренция!!
              Past: Fiat 126, Fiat Ritmo, Plymoth Sundance, Oldsmobile Achieva, VW Fox, Fiat Brava
              Present: 1. FIAT 126 P; 2. Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V, 3. Peugeot Boxer 2.5D, FIAT Croma 1.9 JTD 16V
              Future: TESLA MODEL S

              Коментар


                #8
                за амонтисьори гледай да са маслени

                за амотисьори гледай да са маслени
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  Колеги ауто плуса е изпразнен магазина, а AXM е затворен.Май трябва да търся другаде.Да не са затворили пак магазина на хитко.
                  Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                  Коментар


                    #10
                    В друга тема пишеше, че днес ще имат ревизия но ще работят с клиенти. А АутоПлюс има и на бул. Мария Луиза там до гумаджиийницата в градинката.
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #11
                      spark написа:
                      В друга тема пишеше, че днес ще имат ревизия но ще работят с клиенти. А АутоПлюс има и на бул. Мария Луиза там до гумаджиийницата в градинката.
                      Ами колега май смятам да взема едни Simer пак какво стане само да отвори AXM-ма.
                      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                      Коментар


                        #12
                        Взех(него взех аз ама) Феродо Премиер като гледам ще е някой боклук 55лв. доста солена цена според мен абе каквото и да е само да спира.Ето и снимкa на кутийката.
                        Прикачени файлове
                        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                        Коментар


                          #13
                          6ma7ka7a написа:
                          .....
                          не се притеснявай, принципно феродо правят читави накладки, а това (premier) е средния им клас.
                          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                          Коментар


                            #14
                            Колеги на кутийката пише за модели след 98 пише за браво 1.2 и ланчия Y 1.4 и вижте как изглеждат дали ще станат за бравото то е 1.4 95г.Продавача в магазина казал на братми че ще станат я кажете и вие.Гелдах в други теми и вядях че се без тези джундурийки кайто ги има.Моето нее с автоматични регулиране на накладките а дабе тези да са за автиматчно регулиране.
                            Прикачени файлове
                            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                            Коментар


                              #15
                              Някой от колегите могат ли да ми кажат дали наистнина стават за браво 1.4 95година .Че ако не стават тъкмо утре имам път към Мария Луиза да ходя да ги връщам.Защото до колкото разбрах тези накладки който съм купил имат някаква система Lockheed а незнам моята кола и по точно задните ми спирачки да ли имат тази система.
                              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                              Коментар

                              Working...
                              X