Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за носачи за типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за носачи за типо

    Здравейте колеги моля да ме извините за сигорно глупавия въпрос но каква е разликата между 17 мм. и 14 мм. носачи разбирам едните са по-дебели предполагам по-здрави гледам 14 мм. се водят от стария модел и са по-евтини моето типо е 93" регистрация а на прозорците май пише 91" мога ли да му сложа от 17 мм. и струва ли си разликата понеже един колега продава тука нови 14 мм. и ще ми излезнат 50 лв. двата предни носача, а ако си взема 17 мм. нови ще дам 150 лв. сигорно 100-те лева има за какво да се дадът но дали е толкова осезаема разликата !?благодаря предварително за разяснението :D

    #2
    Разликата е в шарнира. Не са взаимно заменяеми.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      BO написа:
      Разликата е в шарнира. Не са взаимно заменяеми.
      Което ще рече че трябва да си купиш такива с каквито си в момента.

      Коментар


        #4
        Прави са колегите - сваляш носача и мериш с шублер диаметъра на шарнира! Двата размера не са взаимозаменяеми! Малка корекция - 15 мм. и 17 мм. са шарнирите!(Имай на пред вид, че е възможно преди теб юзерите на колата, поради някаква прична да са сменяли шенкел и да са сложили другия размер!)

        Коментар


          #5
          Ясно благодаря за инфото ще трябва да меря иначе не са ги сменяли щото са си оригиналните, вече съм ги рециклирал веднъж, ама ми стана ясно, че не е решение това чудя се дали по каталог не мога да разбера какви са без да ги свалям

          Коментар


            #6
            До 91-ва са 15 мм., а след 91-ва - 17 мм.!Най-вероятно ще са 17 мм.!

            Коментар

            Working...
            X