Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Croma седи наклонена на една страна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А бе какво мисля не знам, ама на мен ми е интересно дали наистина още го мислиш реално този въпрос?
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #17
      BO написа:
      А бе какво мисля не знам, ама на мен ми е интересно дали наистина още го мислиш реално този въпрос?
      Какво да ти кажа... обичам да намирам отговори на въпросите, които си задавам Между другото този го бях забравил, но днеска пред работата беше спрял един Нисан Микра с двете гуми на бордюра и пак ми направи впечатление, че седи по-изправен и понеже задната броня му е доста вдигната се видя че е с торсион отзад. И викам ето го моят отговор на въпроса. Та реших да споделя с тебе - като виден форумен критик...
      Fiat Croma 1.9Mjet 8V

      Коментар


        #18
        Ами в този случай да ти кажа как се мери.Хващаш една рулетка и я опираш в долната страна на джантата.Мериш разстоянието до арката на калника.Така от двете страни.Виждаш каква е разликата в милиметри или сантиметри и преценяваш колко се е разпънала пружината от едната страна и колко се е свила от другата.След това правиш този експеримент с още 3-4 коли и гледаш средно статистически дали си ОК или не си.И тогава започваш да се чудиш дали ти е наред колата или не.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          Пак ме напушва на смях тази тема...Сега ще ме накацат старите форумджии... че не се взимам на сериозно. Не знам защо ме тормози това нещо толкова...Сега си пъхам една ролетка в джеба и отивам на лов.. даже по-добре дърводелски метър, че да не се навеждам много :P Като събера данни за статистика ще ви направя и графика височина на бордюра % отклонение от хоризонталното ниво...
          Fiat Croma 1.9Mjet 8V

          Коментар

          Working...
          X