Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чукане, блъскане в предницата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чукане, блъскане в предницата

    Здравейте!Имам няколко проблема в ходова част/окачване на Бравото.-Когато дясното колело влязе в по-сериозна дупка се чува един силен удар отгоре на макферсона. Проблема ще е в някой тампон на амортисьора, но кой точно не мога да определя.-Когато сменях гуми лято-зима, забелязах, че от вътрешната страна на джантите има пръски грес, от кой маншон може да е (каретата са ОК!)-При пълен ляв на място, се чува едно пукане отпред, което прилича заминал на корм. накрайник, но преди четири месеца са сменени и двата външни (FRAP)Предварително благодаря на отзовалите се!
    FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
    То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
    Fiat Auto S.p.A

    #2
    Ако по джантата е пръскало грес - само от маншона на външното каре. Без грес е... и така кара... известно време.

    Коментар


      #3
      Като ти гледам гумите и джантите на аватара, ако си с тях е възможно гумата да се удря в калника, иначи си е чист лагер на макферсона, за греста Airfan ти каза и го оправи че на някой завой ще продължиш да завиваш за постоянно.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Говорим за TOBA ?A лагера ЦЪКP.S Джантите не са от аватара, с 15ки съм.
        FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
        То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
        Fiat Auto S.p.A

        Коментар


          #5
          Кормилните накрайници щом са FRAP вяра им нямай. Обаче не съм сигурен дали това тропане при навиване е от тях.FRAP чисто нови ги сложих и тропаха също като старите.След тях сложих OCAP и тропането изчезна. Като ги сложиш един до друг стария и новия ще разбереш каква е разликата в изработката. Над 30 000 км минах с тях и с тях продадох колата без да се обадят.Това беше преди около 3 години, та сега може и тях да са развалили, но не вярвам качеството на FRAP да се е подобрило.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            milanist22 написа:
            Говорим за TOBA ?A лагера ЦЪКP.S Джантите не са от аватара, с 15ки съм.
            Да това са маншона и лагера.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Re: Чукане, блъскане в предницата

              milanist22 написа:
              Здравейте!Имам няколко проблема в ходова част/окачване на Бравото.-Когато дясното колело влязе в по-сериозна дупка се чува един силен удар отгоре на макферсона. Проблема ще е в някой тампон на амортисьора, но кой точно не мога да определя.-Когато сменях гуми лято-зима, забелязах, че от вътрешната страна на джантите има пръски грес, от кой маншон може да е (каретата са ОК!)-При пълен ляв на място, се чува едно пукане отпред, което прилича заминал на корм. накрайник, но преди четири месеца са сменени и двата външни (FRAP)Предварително благодаря на отзовалите се!
              Провери си тампона на макферсона да не е скъсан и горната капачка над бомбето да удря по него.Подлагаш една гумена шайба и изкарваш зимата пък на пролет сменяш ако е това.
              Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

              Коментар


                #8
                Маншоните на външното каре бяха скъсани зверкси. Това чукане горе е от самия амортисьор, а пукаето от лагер тампона.PS Лагера който бях посочил по-горе НЕ ОТГОВАРЯ, просто в сайта имат грешка. За Браво/а Мареа върви заедно с тампона на цени от 55 до 92лв.
                FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
                То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
                Fiat Auto S.p.A

                Коментар

                Working...
                X