Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за ГИ в Пловдив (колебание между 3 сервиза)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Първо разликата между мен и теб, е че аз не се занимавам професионално с това. Не работя това , за да се издържам.Със сигурност имаш повече опит от мен, но това мен не ме интересува.Факт е, че колегата може да купи ГИ на ниска цена с компоненти, които ще му предложат голям пробег.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      Landi, нека все пак спазваме добрия тон!Ако все пак си беше направил труда да прочетеш цялата тема от -до щеше да видиш какво съм писал- 90 000 км само каране преди посещение в сервиз за реален ремонт на компоненти, моя фобос е от първите,на над 6 г, НО ВЪРШИ РАБОТА!В случая какви настройки имат Ланди или БРЦ или някоя друга марка било то ако ще и чеченска мен слабо ме вълнува. В момента продължавам да карам , навъртам по 2500-3000 км месечно, вече 120 000 с тази система, последните настройки бяха преди сигурно повече от 40 000 км ! Единствено което правя е адаптация от време на време. Всичко, което пиша е подкрепено с факти, не ми трябва да чета форуми, имам пряк достъп, колата я карам аз лично. Наясно сме, че човека иска да купи възможно най-доброто спрямо парите, които има. Щом моя стар модел върши работа, ще върши работа и по-новия за неговата кола не мислиш ли?
      Play Golf ,but not drive golf!!!
      Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
      C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

      Коментар


        #18
        @asus_x58 - на тази кола, въпреки пробега, за който говориш дори 1000лв са и много за ГИ.Иди и питай за оферта с различна рейка, макар че Рейл най-вероятно са си издърпали дефектната партида.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          Колеги привет от мен Днес обиколих газовите сервизи в Пловдив равносметка е следната цена варира от 750 лв до 1200 лв Бях в следните сервизи:до село Първенец - за сервиза само добри думи съм чувал ,но бях там майстора ми каза ,че този двигател много трудно му се монтирало ГИ и не винаги ставало от първия път пред ,ако не станел с този щели да пробват с 800 лв (ауто гас италия е марката гаранция 2 години) ако и тогава не става ще сложи и обикновена за 500 и ще ми върне разликата. Не останах много очарован Кмарк до малкия Гигант - Много разбрано момче обърна ми доста внимание,поисках да видя материалите показа ми всички компоненти пробвахме бутилката и много други неща- марка фобос 4 плюс пълначка в капачката за бензин за 800 лв 2г. или 50000 км. гаранция 15 лв струват филтрите на 10000-15000 км се сменят безплатна смяна лично той ми каза ,че ако не съм доволен от монтажа и резултата връща парите.Валгас на рогошко 800лв + 20лв за мобилна пълначка не ми обърна внимание под въпроса какви са компонентите ми отговориха само полски нищо повече но самия собственик не беше там,аз говорих с неговия работник ,който е работил при въпросния Владо до КАТ който ми орезили предишната кола .... Татко ми е бил в Ланди 1100 лв не оспорвам качествата на система но не ми е по-джоба.Бях и " При таньо " 1000 лв Ловата - пак не ми е по джоба или 800 турска И сега трябва да реша везните наклоняват за Кмарк ? за Фобос 4
          Lancia 1.2 16V 86hp

          Коментар


            #20
            Виждал съм монтажи на Кмарк,като монтаж мога да кажа,че е перфектен.Аз живея в малкият гигант и съм гледал доста,момчето гледа всичко да е изпипано и да не старчът жици на всякъде,но дотам после как работят на колите не знам.
            ex. punto elx 1.2i
            Lancia Libra 1.6

            Коментар


              #21
              Да Вальо е болен, а няма ли го там..... няма кои да ти обясни подробно както е направил колегата му от Кмарк. Аз тея дни ще карам една Мазда 6 при него и ще дам оценка на монтажа. VIVA BRC
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар


                #22
                Щях да забравя да кажа,че бях е в БРЦ - 1100 лв 2г. гаранция най-евтиния вариант. След валгас отидох и до някакви други които монтират тартарини - цена около 900 лв ми казаха и там не ми обърнаха много внимание , тези до КАТ ги ИЗКЛЮЧВАМ напълно ,ведраре ми е далече, гас сервиза на омника кар искат 999 лв за АГ ,ФАГУ 1000 лв иначе са вежливи но съм чувал само лоши неща за тях и май това е положението в Пловдив. В четвъртък,петък ще слагам газ утре е нещо като ден за размисъл - Фобос или КМЕ - Кмарк или Валгас .....
                Lancia 1.2 16V 86hp

                Коментар


                  #23
                  Аз бих избрал Диегото.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #24
                    Eла с мен в петък като карам Маздата при Вальо да си поприказвате с раил не работи одавна, след като и тои им сърбал попарата, иначе тогава имаше и цена от 750 лева с раил реика, за маздата с по бързата полска реика цената е 850. Ако искаш иди при ФАГУ, много са вежливи спор няма, това е единственото хубаво нещо при тях, така печелят клиенти в началото, с отношение, но ела да видиш после как ги губят след монтажа при тях щи дам един списък какво да си провериш да не се запалиш
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                    Коментар


                      #25
                      Маздата е обгазена, 850 кинта, чист и спретнат монтаж, колата работи и върви много добре, съжалявам само че кофтито време не ми позволи да снимам. Но като вдигнеш капака трябва да се загледаш за да намериш компонентите, няма стърчащи кабелаци, мрежи от маркучи, няма свободни съчинения. 2 год гаранция на инсталацията и 50 000 км на реиката. Това е тя http://www.lpgshop.co.uk/lpg-barracu...njectors-rail/
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                      Коментар

                      Working...
                      X