Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръка за сервиз във Варна-смяна на ангренажен ремък

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръка за сервиз във Варна-смяна на ангренажен ремък

    Колеги,кажете ми къде да отида за да ми зацепят правилно новия ремък,понеже имам съмнение че стария не е правилно зацепен?И ако може да ми замерят разпределителните валове там ще е голям + .
    1.6 16v Abarth

    #2
    Аз бих ти препоръчал Мимо Сервиз на Кракра, ако питаш за Варна.При него се случва да попаднеш и на пишман майстори, но със сигурност ако объркат нещо последващия ремонт ще е за тяхна сметка. При проблем винаги търси самия Мимо.

    Коментар


      #3
      Не ми се рискува,искам сериозен човек да свърши нещата,някой от когото са останали доволни колегите
      1.6 16v Abarth

      Коментар


        #4
        xtry написа:
        Не ми се рискува,искам сериозен човек да свърши нещата,някой от когото са останали доволни колегите
        Има такъв човек, прави алфите на варненци, на моето браво смени главата и съответно ремъците, гаранции и сервизна история, няма грешка. До училище Елин Пелин му е сервиза, ако идваш от посока центъра към махалата, на светофара завиваш вдясно и веднага първата възможна вляво, покрай малкия паркинг на светофара и на около 20-30 метра е сервиза на Иво pininfarina от алфа форума. Винаги има някоя и друга алфа отвън на улицата, а човека и екипа му си ги бива, ще бъдеш спокоен дълго време за бравото си Ето и телефон: 0878527144, Иво.
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          #5
          Във Варна си имате официален сервиз, които цени са му почти като на гаражите из града.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            За кой сервиз става въпрос колега,някакви координати можеш ли да ми дадеш?
            1.6 16v Abarth

            Коментар


              #7
              Като влизаш/излизаш от града от/за магистралата. За това предполагам, че адреса му е:бул. Владислав Варненчик 312http://alfaromeo-varna.eu/
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                И аз за там си помислих но исках да съм сигурен Благодаря,мисля че там е най-добрия вариянт
                1.6 16v Abarth

                Коментар

                Working...
                X