Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поправка на джанти.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поправка на джанти.

    Здравейте,До сега не бях срещал хубаво местенце за поправка на джанти, където хем да работят добре, хем и цените да не са високи.Човекът се намира в Казичене, малко отстрани на София, но цената и обслужването си заслужава, ако се чудите къде да си правите колелата.Та гаража се намира на ул. Старият Искър 8.Току що се връщам от там и за изправяне на четири 17" джанти, плюс една заварка на малка цепнатина на едната от тях, с монтаж, демонтаж на гумите и т.н. общата сума излезе 78 лева.За справка в два сервиза до нас, за изправяне на 17" джанта искаха 40лв/бр.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Мда доста добре работи младежа, и прави всичко, хубавото е че няма да те врътне, на два пъти ме е връщал с думите "Ходи си купи нова джанта, тая ще я направя ама няма смисъл. " , пътя е малко кофи до гаража но се стига, виждал съм възтановене от него джанти който са перфектни и няма да се позае че са правени. с две думи сервиза и оборудването са на ниво, а пича знае какво прави. пп Младежа има много готина Хонда
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Иван от Казичане , аз се запознах с него от както му купих сивите джанти от Хондата преди 2 години, защото той мина на 18 цола Препоръчвам го и аз, но е хубаво преди да се отиде да се чуете с него по телефона, че понякога има много работа и може да не ви дойде реда
      punto HGT

      Коментар

      Working...
      X