Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся бояджия в Бургас за цялостно боядисване на Брава.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Никъде не съм написал че те карам да дойдеш насила при мен , това че има хора който не оценяват труда си и за 900 лева искаш да ми кажеш че ще ти я подготви със хубави материали ще ти я изтърка на водно ще ти я пръсне в камера и след това ще я полира ... Покажи ми го човека да си закарам колата там ...
    I Don't Care How They Do It In JAPAN ...

    Коментар


      #17
      Абе и вашите номера ги знаем, взимате пари за RM и после айде с Мобихела под 100лв материали и всичко друго в джоба.. не ядем доматите с колците колега.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #18
        Аз лично преебал ли съм те теб или някой твой познат за да кажеш че ви режа от материали ... Нека спора приключи до тук Успех на колегата дано си намери бояджия
        I Don't Care How They Do It In JAPAN ...

        Коментар


          #19
          Не си, мойта е с Мобихел пръсната за 400лв цялата + китване на 3 дълбоки по 1см деруги от предишния собственик + изправяне на изкривена врата, щото брат ми я изкара с отворена врата от гаража на снимката Но по автомивките само с вода и вакса за 1 левче и със силиконовото за оттичане на капките, никакви четки по автомивки след боядисването, щото става мазало. За толкова пари толкова.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #20
            Да де ама ти си знаеш че за тези пари е ОК нали ... А има неблагодарници където му го правиш по евтиния вариант и той почва да търси кусури ... А за мен лично има значение дали ше е по евтиния или по скъпия щото хамалогията си е една и съща разликата е в крайния резултат ...
            I Don't Care How They Do It In JAPAN ...

            Коментар


              #21
              колега докъде стигна намери ли бояджия.Аз ходих да питам за моята брава при един пич срещу Победа(завода), той е само един там няма как да го объркаш за моята ми каза 700лв.След това ходих по пътя за морското(входа на пристанището в дясно).Там в дясно има един голям паркинг за тирове.Там има двама братя за 600 лв и 1 седмица с камера казаха че ще я направят, ама така и не се реших по други причини.А тея БРАДИТЕ ли са кви са ми искаха 2500 за цялата кола....Изпаднах в шок като ми каза.Само го попитах сериозен ли е и дали осъзнава, че за 2500 ще си купя още една брава, той не ми отговори нищо.

              Коментар


                #22
                Dimo_J написа:
                колега докъде стигна намери ли бояджия.Аз ходих да питам за моята брава при един пич срещу Победа(завода), той е само един там няма как да го объркаш за моята ми каза 700лв.След това ходих по пътя за морското(входа на пристанището в дясно).Там в дясно има един голям паркинг за тирове.Там има двама братя за 600 лв и 1 седмица с камера казаха че ще я направят, ама така и не се реших по други причини.А тея БРАДИТЕ ли са кви са ми искаха 2500 за цялата кола....Изпаднах в шок като ми каза.Само го попитах сериозен ли е и дали осъзнава, че за 2500 ще си купя още една брава, той не ми отговори нищо.
                От тоя срещу Победа бягай надалеч.Боядисва бравата на моя позната и си остави ръцете.Върна колата и със пукнато предно стъкло.Предна и задна врата имаха една мазна черта върху новата боя.Последваха много бурни разправии и му оставихме колата за оправяне.Не беше си направил труда и да вдигне задната врата и да боядиса бронята под нея,а тя беше почнала да се люспи.Тоя некъдърник не заслужава и 2 лева.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #23
                  За да се боядиса една кола с боя металик отива към кило и двеста-триста боя а ако е с обикновена отива към две кила и половина и аз говоря за кола седан .Тъййй......... Еми обикновената боя струва по 50 кинта килото и оня ден едим ми разправяше как тиксото било поскъпнало Ей хора за вас криза нямали бре? То работа то чудо за два дена,че аз Памела Андерсън на магистралата да изкарам и тя няма да спечели толкова пари за два дена! И да реално един бояджия който подходи съвесно към колата и извърши всички процедури които трябва да се свършат по нея не говоря за тиксо и облепяне! Да тогава сумата от 1000лв. си сртрува да се даде. А сега как го правят :китосва ,стърже и боядисва и вдига ръце готово е за тая работа хората не им се дава пари. Виждал съм перфектно боядисани коли и без камери! казвам го за да не се хване някой в това, че "ако имам камера ехеййй.."И друго ще ви кажа колеги сега да защитим малко и бояджиите, които до някъде нямат вина в това че влизат "Евро законите"със старите бои можеше да се докара боядисване на няколко "ръце" а сега по изискване новите еко бои са на водна основа и ай прекали с нанасянето боята се "очурква" и всичко свършва.И пак има чалъм за който му се занимава да нанесе няколко добри слоя за да не се получава портокалова коричка ама айде.Аз не съм бояджия.Ама има и друго в България всеки работи туй което не му е работа и за това нещата са такива и няма да се променят.Сега да се поскарам и колегите.Хора от шест години работя на автомивка повярвайте ми страшно много хора не знаят как да си пазят (потдържат) боите на своите автомобили. Даже оня ден един каза, че я държал възможно най дълго време в пепел цялата, защото пепелта запазва боята ауууууу?!? Дано това което го пиша не оспамвам темата ,ако е така да се изтрие не е проблем.

                  Коментар

                  Working...
                  X