Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся бояджия в Бургас за цялостно боядисване на Брава.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся бояджия в Бургас за цялостно боядисване на Брава.

    Колеги,препоръчайте качествен бояджия който знае стойността на паричните единици. Цени от 1000-1200 лева за боя ми се видят нереални.Колата е за цялостно боядисване,леко изправяне на капака и леко надиране на задна дясна врата и праг.Цвят сив металик.Желателно е да е в Бургас или близката околия.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    #2
    Краси за по-малко от тези пари няма да намериш. Поне на 5 места съм питал само за боядисване без даже да има никъде вдлъвнатина и толкова все казват.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #3
      За сега има един за 900 лв в Айтос.Ама нека се съберат оферти.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        krasio_79bs написа:
        За сега има един за 900 лв в Айтос.Ама нека се съберат оферти.
        за тея пари - занаята сам по интернет ще науча и ще си я пръсна сам да ги е в кожодерите.... като че ли две виши са изучили за занаята....
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          здр

          За каква кола става въпрос,аз специално ходих при един от които съм доволен.Каза,че зависило от колата и от елементите за цялостно на моита ми каза 800 лв.,ама да знаете има много работа и ги прави по бавно понеже работи сам,намира се на 5 км. и се казва Мариан

          Коментар


            #6
            Re: здр

            qnislav_88 написа:
            За каква кола става въпрос,аз специално ходих при един от които съм доволен.Каза,че зависило от колата и от елементите за цялостно на моита ми каза 800 лв.,ама да знаете има много работа и ги прави по бавно понеже работи сам,намира се на 5 км. и се казва Мариан
            Не четеш добре май .Брава съм писал у заглавието.Бившата на Наско,настоящата на една приятелка.Имаш глоба.Пунтото наказано последно на редицата за снимки.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              При Миро викаш не искаш?
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                spark написа:
                При Миро викаш не искаш?
                Нивга. Предложил и на момата за 500лв да я боядиса за 3 дена
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #9
                  Не знам аз сам доволен, за разлика от някои мои приятели които наляха по над 1000лв при други майстори и след 3 години капаците и таваните им са матови и на бели петна. На единия даже му падна фара и задната гума като си взимаше колата от сервиза, не ги били затегнали, как не се преби не знам... това в сервиза до бившето Арбо, при Брадата или там както се води тоя "майстор".
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    spark написа:
                    Не знам аз сам доволен, за разлика от някои мои приятели които наляха по над 1000лв при други майстори и след 3 години капаците и таваните им са матови и на бели петна. На единия даже му падна фара и задната гума като си взимаше колата от сервиза, не ги били затегнали, как не се преби не знам... това в сервиза до бившето Арбо, при Брадата или там както се води тоя "майстор".
                    Той ми боядисва капака и бронята.Два пъти и пак си остави ръцете.Първият път цвета нямаше нищо общо с моя,бронята седеше все едно е пръскана със спрей от 5 годишен хлапак.Предният капак въобще не беше китнат където имаше нужда.Отделно го чаках една седмица,а беше работа за 2 дена.След като разбра ,че пак ще я пръска ми заяви ,че отивал за 10 дена на почивка и трябваше да го чакам да се върне за да си пооправи що годе "майсторлъка".Не ща и 5 лева да му дам на тоя .....
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #11
                      Re: здр

                      krasio_79bs написа:
                      qnislav_88 написа:
                      За каква кола става въпрос,аз специално ходих при един от които съм доволен.Каза,че зависило от колата и от елементите за цялостно на моита ми каза 800 лв.,ама да знаете има много работа и ги прави по бавно понеже работи сам,намира се на 5 км. и се казва Мариан
                      Не четеш добре май .Брава съм писал у заглавието.Бившата на Наско,настоящата на една приятелка.Имаш глоба.Пунтото наказано последно на редицата за снимки.
                      Извинявам се,ама попринцип трябва да я види и тогава говори за цената

                      Коментар


                        #12
                        Re: здр

                        Коментар


                          #13
                          donnna написа:
                          krasio_79bs написа:
                          За сега има един за 900 лв в Айтос.Ама нека се съберат оферти.
                          за тея пари - занаята сам по интернет ще науча и ще си я пръсна сам да ги е в кожодерите.... като че ли две виши са изучили за занаята....
                          Оставам с впечатление че има все повече и повече не информирани хора като теб значи искате цялостно пребоядисване ако може до 800 лева и колата да изглежда "Все едно са излиза от завода" . Еми извинявам се много ама такива като вас ги гоня от сервиза ... Като искаш колата да ти стане Перфектна се бъркаш , а затова дали сме изучили 2 висши ... Ти и 3 да изучиш пак няма да се научиш да пръскаш ...
                          I Don't Care How They Do It In JAPAN ...

                          Коментар


                            #14
                            Човече, хората за 800 лева бачкат по месец/два. Как няма да се ослушват и внимават. Казваш връщаш ги хората, ами ако извади клиента пари, и не стане колата "като фабрична", ще я пребоядисате ли отново за ваша сметка?Извинявайте за спама, да се трие, ако прецените.
                            00' Bravo 105 JTD

                            Коментар


                              #15
                              lakaicho написа:
                              donnna написа:
                              krasio_79bs написа:
                              За сега има един за 900 лв в Айтос.Ама нека се съберат оферти.
                              за тея пари - занаята сам по интернет ще науча и ще си я пръсна сам да ги е в кожодерите.... като че ли две виши са изучили за занаята....
                              Оставам с впечатление че има все повече и повече не информирани хора като теб значи искате цялостно пребоядисване ако може до 800 лева и колата да изглежда "Все едно са излиза от завода" . Еми извинявам се много ама такива като вас ги гоня от сервиза ... Като искаш колата да ти стане Перфектна се бъркаш , а затова дали сме изучили 2 висши ... Ти и 3 да изучиш пак няма да се научиш да пръскаш ...
                              Шшшшш,алоууу айде по кротко с изказванията!!!Щом има хора с камери,хора които разглабят дръжки и тн,. за да боядисат за 900лв...и има и калпазани които само облепят с тиксо и дори и камера нямат ,а искат 1000-1100 лв за боядисване.Ти кво очакваш да ти дойда в сервиза и без да се допитвам да ти дам колкото пари поискаш ли???Хич не ми дреме що за специалист си.Търся бояджия в Бургас,не ти търся мнението за клиентите ти.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар

                              Working...
                              X