Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазини за авточасти на АХМ - вече и във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    работното време на магазина е от понеделкик до петък от 9.00-18.30 часа а в събота сме до 13.00благодаря ти за картата :D :D

    Коментар


      ако имате някакви вапроси питаите :D

      Коментар


        Интересува ме жило за газта на Мареа 99год. 1.6 16V с пластмасовия колектор. По VIN в e-per излиза с номер 46771567. Също така и дали имате тампони за стабилизиращата щанга но да не са BIRTH.
        KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
        Land Rover Discovery 2.5TD '94
        EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
        EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
        EX: Fiat Regata 1.7D '84

        Коментар


          Здравейте, четох но не разбрах с Еконт работите ли или само на място в магазина. Колега раско84 ще ти пиша на ЛС какво ми трябва и адреса, ако може пратете ми частта.Поздрави!

          Коментар


            Scorpion_BV написа:
            Интересува ме жило за газта на Мареа 99год. 1.6 16V с пластмасовия колектор. По VIN в e-per излиза с номер 46771567. Също така и дали имате тампони за стабилизиращата щанга но да не са BIRTH.
            Колега дай ми номер на рама на лично
            Marea Weekend TD100 HLX
            Големия Кораб

            Коментар


              =Rudi= написа:
              Здравейте, четох но не разбрах с Еконт работите ли или само на място в магазина. Колега раско84 ще ти пиша на ЛС какво ми трябва и адреса, ако може пратете ми частта.Поздрави!
              Колега, твоята биелетка вече пътува
              ex. Fiat Marea 1.6 16V
              ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
              Lancia Kappa 2.0 VIS

              Коментар


                Scorpion_BV написа:
                Интересува ме жило за газта на Мареа 99год. 1.6 16V с пластмасовия колектор. По VIN в e-per излиза с номер 46771567. Също така и дали имате тампони за стабилизиращата щанга но да не са BIRTH.
                Колега имаш лично :D
                Marea Weekend TD100 HLX
                Големия Кораб

                Коментар


                  packo84 написа:
                  =Rudi= написа:
                  Здравейте, четох но не разбрах с Еконт работите ли или само на място в магазина. Колега раско84 ще ти пиша на ЛС какво ми трябва и адреса, ако може пратете ми частта.Поздрави!
                  Колега, твоята биелетка вече пътува
                  Благодаря ви Получих я сутринта към 9 часа - няма и 24 часа от поръчката Ако имам нужда от нещо друго непременно ще пиша П.П. За колегите от форума - Пратката беше придружена с платежен документ от фирмата, с включена и описана форумна отстъпка, с оригинална опаковка и етикет.Много са точни хората

                  Коментар


                    =Rudi= написа:
                    Благодаря ви Получих я сутринта към 9 часа - няма и 24 часа от поръчката Ако имам нужда от нещо друго непременно ще пиша П.П. За колегите от форума - Пратката беше придружена с платежен документ от фирмата, с включена и описана форумна отстъпка, с оригинална опаковка и етикет.Много са точни хората
                    Благодарим за добрите думи колега и надяваме се, че винаги ще бъдем полезниПоздрави АХМ Ауто
                    Marea Weekend TD100 HLX
                    Големия Кораб

                    Коментар


                      Ако си поръчам някаква част онлайн, ще мога ли да ползвам отстъпката за членове на форума?
                      Brava 1.9 JTD 100, 2001

                      Коментар


                        zim написа:
                        Ако си поръчам някаква част онлайн, ще мога ли да ползвам отстъпката за членове на форума?
                        Разбирасе, че ще можеш да си ползваш отстъпката колега. Когато колегите се обадят за да се потвърди заявката просто им кажи ,че си от форума.Поздрави АХМ Ауто
                        Marea Weekend TD100 HLX
                        Големия Кораб

                        Коментар


                          Поздрави на колегите от магазина в Люлин!Вече съм с новата водна помпа...няма течове, всичко по охладителната с-ма е ок!Благодаря за добрата цена(и направената отстъпка) и за консултациите по другите ми въпроси относно Типото!... Сега само остава да измисля как да сваля разхода на извънградско..

                          Коментар


                            Master28 написа:
                            Поздрави на колегите от магазина в Люлин!Вече съм с новата водна помпа...няма течове, всичко по охладителната с-ма е ок!Благодаря за добрата цена(и направената отстъпка) и за консултациите по другите ми въпроси относно Типото!... Сега само остава да измисля как да сваля разхода на извънградско..
                            Това е чудесно, че ти е решен проблема, колега. Мерси за поздравите Да ти се връщат тъпкано Колкото до разхода това е обща болка- при мен специално е много трудно с големия и тежък крак (46-ти номер) и Дедъра 2.0 16V
                            ex. Fiat Marea 1.6 16V
                            ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                            Lancia Kappa 2.0 VIS

                            Коментар


                              Здрасти гледам че в онлайн магазина имате 2 вида рамки за CD, едната е 35лв а другата 25лв. По какво се различават, защото искам да поръчам? Поздрави http://axm-auto.com/index2.php?brand...122&subcat=198
                              Bravo 1.4 SX, 12V, 80hp

                              Коментар


                                Колеги ей това ми трябва http://www.axm-auto.com/index2.php?b...nkl=1&show=1И ако имате от кабелните обувки дето се слагат накрая на кабелите, дето влизат в тоя резистор, че са нагорели и пластмасата им се е стопила.И ако колегата ohooo има път към Младост може пак там да се срещнем
                                Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X