Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазини за авточасти на АХМ - вече и във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колега здравей

    здр колега,за амортесьорите ще те помоля за номера на рамата на автомобила
    Marea Weekend TD100 HLX
    Големия Кораб

    Коментар


      Re: колега здравей

      ohooo написа:
      здр колега,за амортесьорите ще те помоля за номера на рамата на автомобила
      Сори за закъснениетоето го и номера:ZFA18800005180182

      Коментар


        Re: колега здравей

        naz написа:
        ohooo написа:
        здр колега,за амортесьорите ще те помоля за номера на рамата на автомобила
        Сори за закъснениетоето го и номера:ZFA18800005180182
        здр колега за амортесьорите мога да ти предложа следните варианти:1.Предни - Elstar/Italy - 118лв/бр.2.Задни - Fast/Poland - 64лв/бр.
        Marea Weekend TD100 HLX
        Големия Кораб

        Коментар


          Re: колега здравей

          ohooo написа:
          naz написа:
          ohooo написа:
          здр колега,за амортесьорите ще те помоля за номера на рамата на автомобила
          Сори за закъснениетоето го и номера:ZFA18800005180182
          здр колега за амортесьорите мога да ти предложа следните варианти:1.Предни - Elstar/Italy - 118лв/бр.2.Задни - Fast/Poland - 64лв/бр.
          ----------------------това с отстъпката ли е?

          Коментар


            здравей колега

            здр колега цените са крайни с включен ДДС.За тебе с форумската отстъпка от 10% надолу.
            Marea Weekend TD100 HLX
            Големия Кораб

            Коментар


              Re: здравей колега

              ohooo написа:
              здр колега цените са крайни с включен ДДС.За тебе с форумската отстъпка от 10% надолу.
              Мерси вече се при мен задните амортисьори

              Коментар


                Колега,жилата на ръчната Пунто 94г.

                Коментар


                  ivan_cirkov90 написа:
                  Колега,жилата на ръчната Пунто 94г.
                  Колега имаш лично :D
                  Marea Weekend TD100 HLX
                  Големия Кораб

                  Коментар


                    Добре де, как може в сайта - в секцията за ЖТД 105 да ми се предлага ЛАГЕР ГЛАВИНА отпред за двигател 1.2, и 1.6 ?!? Това е много объркващо. Влизам аз на сайта, и викам "чакай да видя колко ми струва лагера който ще си купя", и гледам няколко вида лагери, все с различни номера... От там -> ЕПЕР -> Номер на лагера, и откривам цена на лагера на сайта на АХМ - 0.00 лева. Или с друг думи - не се предлага, доколкото разбирам. Проверявам останалите номера в ЕПЕР, и какво да видя - двигател 1.2, 1.6.... Друго - В секцията за Брава ЖТД 105 - мога да си купя "жило за газ" на цена 11.50, без никакви допълнителни обяснение дори при описанието на жилото, че то всъщност е за кой-знае каква кола, защото Брава ЖТД НЯМА жило. От който зависи сайтът да е наред - сериозна забележка !

                    Коментар


                      Имам следния въпрос:Интересува ме цената за задните челюсти дали е за комплект за 2-те колела или за едното. Ето го и каталожния номер SMG-156
                      Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                      Коментар


                        Марто написа:
                        Имам следния въпрос:Интересува ме цената за задните челюсти дали е за комплект за 2-те колела или за едното. Ето го и каталожния номер SMG-156
                        Колега челюстите са к-кт за двете колелаПоздрави АХМ-ауто
                        Marea Weekend TD100 HLX
                        Големия Кораб

                        Коментар


                          ogi28b написа:
                          Добре де, как може в сайта - в секцията за ЖТД 105 да ми се предлага ЛАГЕР ГЛАВИНА отпред за двигател 1.2, и 1.6 ?!? Това е много объркващо. Влизам аз на сайта, и викам "чакай да видя колко ми струва лагера който ще си купя", и гледам няколко вида лагери, все с различни номера... От там -> ЕПЕР -> Номер на лагера, и откривам цена на лагера на сайта на АХМ - 0.00 лева. Или с друг думи - не се предлага, доколкото разбирам. Проверявам останалите номера в ЕПЕР, и какво да видя - двигател 1.2, 1.6.... Друго - В секцията за Брава ЖТД 105 - мога да си купя "жило за газ" на цена 11.50, без никакви допълнителни обяснение дори при описанието на жилото, че то всъщност е за кой-знае каква кола, защото Брава ЖТД НЯМА жило. От който зависи сайтът да е наред - сериозна забележка !
                          Забележката е основателна, такова жило има, но е погрешно поставено и за Brava JTD, а за лагера нещата са малко по-различни..... в някои от каталозите, този лагер е посочен и за 1.6/16 /моделите за Турция и Бразилия/ но тъй като те не се срещат в БГ, отстранили сме го, да не се подвеждат клиентите!Вероятно в сайта има още такива неточности.... но това се среща във всички каталози и сайтове, /номенклатурата до момента е около 12 000 артикула! /, но разликата при AXM-AUTO е, че при поръчка на части от клиент, винаги се изисква номер на рама и се контролира избраното от клиента!Всичко по забележката вече е корегирано, благодаря на колегата ogi28b за съдествието!Имаме упомената форма за контакт с нас и в сайта..... и във форума към него за подобни случаи, моля потребителите на сайта, ако открият подобни неточности, да ни пишат направо тук >> www.axm-auto.com/pBB2/viewforum.php?f=5 за да можем да реагираме максимално бързо!

                          Коментар


                            Може ли да дадете телефонен номер на който да задам няколко въпроса, за спирачни барабани, челюсти и цилиндърче ?
                            Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                            Коментар


                              Марто написа:
                              Може ли да дадете телефонен номер на който да задам няколко въпроса, за спирачни барабани, челюсти и цилиндърче ?
                              Обектите в София AXM-AUTO Младост GSM: 088 4889215Тел: 02 9250046AXM-AUTO Люлин GSM: 088 5919633GSM: 087 9050089Тел: 02 9250089Останалите телефони може да видиш на нашия сайт www.axm-auto.com в секцията Магазини

                              Коментар


                                axm написа:
                                ...
                                Колега пуснал си ми накладки за ABS а колата е без такъв. Има ли начин тези да станат или трябва да ги сменяваме ?
                                Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                                Коментар

                                Working...
                                X