Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазини за авточасти на АХМ - вече и във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли все още магази представителство на АХМ в Русе ? Изместен ли е този, който беше срещу руското консулство или е направо закрит? Ако е изместен - къде е новия адрес? (удобството е, че не плащам за куриер като купя от тук)
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      niko_ymn написа:
      Има ли все още магази представителство на АХМ в Русе ? Изместен ли е този, който беше срещу руското консулство или е направо закрит? Ако е изместен - къде е новия адрес? (удобството е, че не плащам за куриер като купя от тук)
      Здравей колега, работи се по въпроса с ново помещение за магазина. От няколко месеца не съм в Русе. Ако мога с нещо да ти бъда полезен може да ме потърсиш на 0878243323- Христо .Поздрави
      FIAT Bravo 1,6 16v/Alfa Romeo 156 2,0TS
      ex. Lancia Dedra 2.0/ex.FIAT TIPO 1,4

      Коментар


        Здравейте,видях на сайта ви, че предлагате окачване на FAST с 2 години гаранция.Това означава ли, че ако си купя примерно носач на FAST и се "разтропа" след година, ще ми го смените или поправите безплатно?

        Коментар


          В Бургас пак ли не работи магазина?
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            dshopov написа:
            Здравейте,видях на сайта ви, че предлагате окачване на FAST с 2 години гаранция.Това означава ли, че ако си купя примерно носач на FAST и се "разтропа" след година, ще ми го смените или поправите безплатно?
            Здравейте, Относно окачването: да, това означава, че носача ще бъде подменен в рамките на гаранционния срок при спазени гаранционни условия.Относно магазина в Бургас: магазина в момента е в процес на преместване. До приключване на преместването всички наши клиенти от Бургас могат да си поръчват части през онлайн магазина.Поздрави,Екипа на АХМ АУТО

            Коментар


              axm написа:
              Относно магазина в Бургас: магазина в момента е в процес на преместване. До приключване на преместването всички наши клиенти от Бургас могат да си поръчват части през онлайн магазина.Поздрави,Екипа на АХМ АУТО
              ще кажете ли новия адрес като преместите магазина в Бургас?търся - Външно + вътрешно каре и полуоска/дългата/ - комплект за Ланчиа Либра 2.4 ЖТД - м.10.1999г. - рама ZLA83900000011788 - цена на ЛС... п.п. в сайта не го намирам....
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                Имаш ЛС

                Коментар


                  похвала

                  Днес ползвах услугите на магазина в Младост - много внимателно обслужване! Препоръчвам
                  ex. Fiat Punto ELX '97
                  176A8.000 LPG BRC
                  -----------------------

                  Коментар


                    Искам да попитам за следните части: (Става въпрос за Пунто 1.2 8в. МК1)Основни лагериБиелни лагери Гарнитура глваГарнитура изпуск. колектор. Гарнитура всмук. колекторСегментиГумички клапаниИ може ли да се използва форумна отстъпка :D Благодаря предварително.
                    Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                    Punto. 1.2 16v. 86hp+

                    Коментар


                      Имаш ЛС

                      Коментар


                        КОМПЛЕКТ ЧИСТАЧКИ PEXA PREMIUM +ПОДАРЪК :1.5L Зимна течност за чистачки готова за употреба !!!САМО СЕГА !!!САМО В МАГАЗИНИТЕ НА AXM-AUTO СОФИЯ !!!Чистачките PEXA PREMIUM се предлагат в следните размери:PX38 - 380мм - 9.80 лв/бр.PX40 - 400мм - 9.80 лв/бр.PX43 - 430мм - 9.80 лв/бр.PX45 - 450мм - 9.90 лв/бр.PX48 - 480мм - 9.90 лв/бр.PX50 - 500мм - 10.80 лв/бр.PX53 - 530мм - 10.80 лв/бр.PX55 - 550мм - 10.90 лв/бр.PX60 - 600мм - 11.50 лв/бр.PX65 - 650мм - 11.90 лв/бр.За контакти и информация : ж.к. Люлин: гр.София,ж.к.Люлин 3,бул.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          Колеги ,магазина в Люлин е с ново зимно работно време: Пон.-Пет. 9:00 - 17:30 Събота 9:00 - 17:00 Неделя Почивен денМагазинът в Младост остава с непроменено работно време.Поздрави на всички !

                          Коментар


                            Здравеите. За фиат мареа 1.9 тд-98г. ми трябват следните части на FAST 1.биалетки-2бр. 2.ляв и десен преден носач. 3.тампони на стабилизираща щанга-2бр. Има ли някаква гаранция и може ли да се ползва форумна отстъпка ? Благодаря предварително !

                            Коментар


                              veskoo написа:
                              Здравеите. За фиат мареа 1.9 тд-98г. ми трябват следните части на FAST 1.биалетки-2бр. 2.ляв и десен преден носач. 3.тампони на стабилизираща щанга-2бр. Има ли някаква гаранция и може ли да се ползва форумна отстъпка ? Благодаря предварително !
                              Здравей,колега.Частите който търсиш ги има налични във всички обекти от веригата на АХМ-АУТО.Частите на FASTимат 2 години гаранция,като условието да имаш гаранция е частите да бъдат монтирани в наш сервиз (или такъв който сме определили за гаранционен монтаж).Като член на форума можеш да използваш отстъпка от 10%.Поздрави!

                              Коментар


                                axm написа:
                                Частите на FASTимат 2 години гаранция,като условието да имаш гаранция е частите да бъдат монтирани в наш сервиз (или такъв който сме определили за гаранционен монтаж).Като член на форума можеш да използваш отстъпка от 10%.Поздрави!
                                Колега,моля те обясни ми точно и ясно какви са условията за да се признае гаранция на Фаст.Закупих от магазина Ви в Бургас носач за мареа и единственото условие което ми беше казано е
                                Да се монтира в сервиз и да имате документ за монтажа
                                .По никакъв начин не ми е казано ,че монтажа трябва да е във ваш сервиз или такъв който вие да сте определили.Носача монтирах в сервиз МУНИ 93 (сервиза на Мазда).Имам документ за извършен монтаж и тн.Та важи ли ми гаранцията сега или не???
                                FIAT FORUM BULGARIA
                                Ракията е над политиката

                                Видео от Италфест 2011

                                Коментар

                                Working...
                                X