Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазини за авточасти на АХМ - вече и във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    sotir27 написа:
    Здравейте, пак съм аз. Имате ли го БЕЛИЯ мигач (преден ляв) за фиат типо 93г.?
    Здравей колега! Когато решиш заповядай да вземеш новия мигач
    ex. Fiat Marea 1.6 16V
    ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
    Lancia Kappa 2.0 VIS

    Коментар


      Колега здравей. Днес бях на работа и неможах да дойда. В понеделник ще го взема. Имаш ли мека връзка за ауспоха? И ако имаш каква е цената. Предварително ти благодаря

      Коментар


        sotir27 написа:
        Колега здравей. Днес бях на работа и неможах да дойда. В понеделник ще го взема. Имаш ли мека връзка за ауспоха? И ако имаш каква е цената. Предварително ти благодаря
        Няма проблеми, колега Когато можеш тогава. А за меката връзка не мога да те зарадвам-нямаме в магазина.
        ex. Fiat Marea 1.6 16V
        ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
        Lancia Kappa 2.0 VIS

        Коментар


          Riki888 написа:
          Днес се чухме с колегата в магазина на Младост за задни челюсти Стейнхоф. Мисля утре вечерта да прескоча след работа за едни накладки че отзад колата започна нещо да скърца на моменти.Цял ден въртя телефони и се чудя какви накладки и от къде да взема. В един магазин ми дават някакви по 35 лева които не съм ги чувал и не намерих нищо в интернет за тях. Подозрително евтини. Не можаха да ми кажат нищо смислено за тях освен цената. Единствено предимство беше че магазинът ми е много близко.Търсих една друга марка обаче се оказа че нямали за фиат. И парадоксално е че не са имали а пък колеги много ги хвалят.В крайна сметка работещ вариант се оказа да взема накладки от АХМ-Ауто. Друг аргумент е че работят с марката Фиат и знаят какво му трябва на един Фиат.Надявам се до утре вечер да не се изчерпат, понеже си правя планове кога да се сменят и колко време да се наработват.
          Колега как са новите накладки :D
          Marea Weekend TD100 HLX
          Големия Кораб

          Коментар


            Привет, дали имате наличен термостат BEHR - C700.80 в магазина в Младост? Ако не може ли да си поръчам и да ми кажете кога мога да мина да го взема?

            Коментар


              tocata написа:
              Привет, дали имате наличен термостат BEHR - C700.80 в магазина в Младост? Ако не може ли да си поръчам и да ми кажете кога мога да мина да го взема?
              Що питаш тука?Обади се в магазина и питай
              И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

              Коментар


                tocata написа:
                Привет, дали имате наличен термостат BEHR - C700.80 в магазина в Младост? Ако не може ли да си поръчам и да ми кажете кога мога да мина да го взема?
                Добре дошъл във форума, колега. В момента този термостат по Behr не е наличен. Може да ти предложим на Vernet. За повече информация може да се обадиш на колегата в Младост на телефон 925 00 46.
                ex. Fiat Marea 1.6 16V
                ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                Lancia Kappa 2.0 VIS

                Коментар


                  ВЕСЕЛИ КОЛЕДНИ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ ВИ ПОЖЕЛАВА ЕКИПЪТ НА "AXM-AUTO".
                  Marea Weekend TD100 HLX
                  Големия Кораб

                  Коментар


                    Честита нова 2010година. Много здраве и касмет Ви желая през новата година. Имате ли кантарче за спирачната течност за ФИАТ ТИПО 93г. Предварително ви благодаря.

                    Коментар


                      sotir27 написа:
                      Честита нова 2010година. Много здраве и касмет Ви желая през новата година. Имате ли кантарче за спирачната течност за ФИАТ ТИПО 93г. Предварително ви благодаря.
                      Честита нова година и на теб, колега! Нека, здравето и късмета да са винаги теб през новата 2010 година! Кантарчето (регулатор на спирачната система отзад) спокойно може да се затапи и да си караш така, няма смисъл да го сменяш.
                      ex. Fiat Marea 1.6 16V
                      ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                      Lancia Kappa 2.0 VIS

                      Коментар


                        Благодаря за пожеланията. А каква е цената му ако го имате, а също така и тръбичките , но тези дългите които идват от спирачната помпа?

                        Коментар


                          Здравейте. Иматели осветление рег.номер за фиат типо 93г. Предварително Ви благодаря.

                          Коментар


                            sotir27 написа:
                            Здравейте. Иматели осветление рег.номер за фиат типо 93г. Предварително Ви благодаря.
                            Здравей колега! Днес към 15:00 ч. ги очакваме в магазина в Люлин, може да минеш да си вземеш. Поздрави
                            Marea Weekend TD100 HLX
                            Големия Кораб

                            Коментар


                              Добре ще мина, Мнго ви благодаря.

                              Коментар


                                Едно питане за цените на :-Съединител комплект -Лагер на алтернатора -Ангренажен ремък -Маркучи на спирачките-Гарнитура на картер Колата е Фиат Пунто 1.6 MPI 1994г. Благодаря предварително !

                                Коментар

                                Working...
                                X