Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ДОВОЛЕН от търговец на Горубляне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ДОВОЛЕН от търговец на Горубляне

    Здравейте, не искам да прозвучи като реклама, защото не познавах/м търговеца, затова просто разказвам и НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ НИКОЙ, давам мнение! Преди месец си купих едно браво, колата е 97 с климатик 1.6 16. звъннах на човека за друга кола, но той каза продадена е и ми записа номера- щял да се обади след 2 дена като пристигне автовоза с новата партида. не мувярвах, обаче той пък взе че се обади. няма автокъща, има някаква връзка и на един паркинг до омв на Горубляне държи по 4-5 коли. обади се и каза звънни ми утре към 10 да дойдеш да я видиш, докато я сваляме. в 10 му звъннах и той каза идвай, след малко пристига камиона. отидох след 40 мин, колата беше свалена току що. видях, казах утре ще ти отговоря. на другия ден я вдигнах на подемник, харесах я и за следващия ден остана кат. този ме заведе при човек да ми направи всички документи, застраховката/само нея платих аз/, закара колата на омв и я изми преди кат. аз карах зад него до кат, там я нареди, беше сложил всичко каквото трябва за прегледа- триъгълници, аптечки и т.н., купи ми комплект нови крушки да съм имал. всичко беше точно и не съм имал нито един липсващ документ, за разлика от колеги от други теми колата не е пипана по километража, най-малкото защото няма време за това, даде ми сервизна книжка, фактури от сервиза, където са сменяни накладки и разни дребни неща/същия със сервизната книжка/ абе всичко си е ОК, абсурд е да е въртян, волана си има релеф и т.н. документи много, включително и талона или каквото е там на колата, където си пише кой я е карал и наистина се оказа жена 62 набор. нямам никакво основание да смятам, че е въртян километража, нещо което за автокъъщите просто..... колата е на 148 000 км. дори ролките бяха оригиналните като ги смених, пишеше си 97 година и последно- на оригиналния касетофон нямаше капаче, още тогава обеща щял да ми намери. ок, но отпуски, почивки и т.н. нещата се проточиха. днес той ми се обади!!! и каза, че не е намерил капаче, затова е намерил цял касетофон. върнах му стария, който беше първия модел, а той изкара чисто нов от кашон с рдс и сичкото му там. приятно съм изненадан. мисля, че който си търси кола и не е от познат този човек е един добър вариант, особенно пред тези дето ги мажат с лак за нокти и тем подобни, освен това можеш да караш колата преди да я купиш, за разлика от автокъщите. не правя реклама, затова коордиати не оставям, който се поинтересува на л.с. ееми това е
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    браворядко се срещат такива търговци
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Браво на човека, определено явно е точен.Ако сменям звяра щи драсна едно ЛС да ми дадеш координатите му.А и честито за Бравото!
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        мерси мерси, да знаете от мен, че нов внос са по-евтини от тукашните или аз попаднах на такава ли не знам
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Аз бях харесал много едно Браво 1.8 ГТ, ама не ми стигнаха паричките, 6 хилки му искаше оня.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            sachma написа:
            Аз бях харесал много едно Браво 1.8 ГТ, ама не ми стигнаха паричките, 6 хилки му искаше оня.
            можеш да си земеш 2 за тез пари
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Демек, за 3 хилки и нещо що-годе запазено Браво?след 96 година?
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                Преди 2 седмици от Горубляне взехме за мой приятел перфектноБраво за 4000лв, но 1.6. Иначе масово са надули цените и продават ужасни гробници,доста трудно е да се избере читава кола, явно трябва дауцелиш момента. Моето също е взимано от там преди 2 годинии също извадих късмет.
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  не искам темата да се развива в тази посока, но ми се струва висока цената
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Re: ДОВОЛЕН от търговец на Горубляне

                    pakumba написа:
                    освен това можеш да караш колата преди да я купиш, за разлика от автокъщите
                    Е, това ми е чудно - как човек ще си купи кола, без да я покара?! Един "продавач" го направих на гъз, защото не ми даде да покарам Ибизата, която бях готов да купя! А, почти се бях навил и оня само ме повози, хаха, пълен загубеняк! Докато Бравото, въпреки, че като го карах усетих, че каре и някакъв тампон са заминали го взех след 2км каране! Ей, това търгашите са странна работа, рядко се намират свестни!
                    1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

                    Коментар


                      #11
                      ами на горубляне в 99% от случайте не можеш да покараш колата. аз също не бих взел кола без да я карам
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        pakumba написа:
                        ами на горубляне в 99% от случайте не можеш да покараш колата. аз също не бих взел кола без да я карам
                        Много ясно И аз няма да си дам парите без да я подкарам то това къде го има...
                        N.Y. State of Mind

                        Коментар


                          #13
                          pakumba написа:
                          ами на горубляне в 99% от случайте не можеш да покараш колата. аз сщо не бих взел кола без да я карам
                          Колеги, колкото и да не ви се вярва!!!!!Аз моята като си я харесах и викам:- Ако реша нали няма проблеми да излезем малко да се поразкараме да я видя?- Няма проблеми, взимай ключовете и пробвай колкото си искаш!!!! - Ама ти няма ли да се качиш поне с мен?- Аз за какво съм ти? Да ти сменям скоростите ли? Само сипи малко нафта, че лампата свети да не спреш някъде!И така, човека си даде колата да си се возя да я видя как е колата! Е как да не си я купя тогава Как ви се вижда това??????
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            BO написа:
                            pakumba написа:
                            ами на горубляне в 99% от случайте не можеш да покараш колата. аз сщо не бих взел кола без да я карам
                            Колеги, колкото и да не ви се вярва!!!!!Аз моята като си я харесах и викам:- Ако реша нали няма проблеми да излезем малко да се поразкараме да я видя?- Няма проблеми, взимай ключовете и пробвай колкото си искаш!!!! - Ама ти няма ли да се качиш поне с мен?- Аз за какво съм ти? Да ти сменям скоростите ли? Само сипи малко нафта, че лампата свети да не спреш някъде!И така, човека си даде колата да си се возя да я видя как е колата! Е как да не си я купя тогава Как ви се вижда това??????
                            аз така си купих предната от човек-даде ми ключове да обикалям а тази пак сам си се возих, но бях като цяло в затворена площ. а като ида от човек да купувам дори не я карам аз, ами само се возя по-добре чувам и те се чудят като не искам да я карам, е ко да и карам, аз кола по цял ден карам
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              #15
                              BO написа:
                              pakumba написа:
                              ами на горубляне в 99% от случайте не можеш да покараш колата. аз сщо не бих взел кола без да я карам
                              Колеги, колкото и да не ви се вярва!!!!!Аз моята като си я харесах и викам:- Ако реша нали няма проблеми да излезем малко да се поразкараме да я видя?- Няма проблеми, взимай ключовете и пробвай колкото си искаш!!!! - Ама ти няма ли да се качиш поне с мен?- Аз за какво съм ти? Да ти сменям скоростите ли? Само сипи малко нафта, че лампата свети да не спреш някъде!И така, човека си даде колата да си се возя да я видя как е колата! Е как да не си я купя тогава Как ви се вижда това??????
                              При мен беше същото, даде я човека, двамата с брат ми се качихме (колата нямаше никакви номера)и направихме едно кръгче около Горубляне. Хареса ми и я взех.
                              Ex Fiat 126P
                              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                              Alfa Romeo 147 1.6 TS
                              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                              Коментар

                              Working...
                              X