Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Недоволен от Екстрийм Сервиз !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    mitkosoft написа:
    Емо ми поиска повече пари...но не е там проблема...емо се държи надменно...за него всички са гниди и единствената им функция на мозъка е да извършват физиологичните си нужди и да не забравят. Всички отговори на Емо в мои теми а и на други колеги са в стил: "ти си виновен понеже си мръсен пикуч смесен с храчка" така, че изобщо не искам да виждам Емо понеже с това държание може да изпита Сливенски гняв върху себе си.
    Темата от недоволен от Екстрийм , стана на на недоволен от Емо, като дори не съм се виждал и чувал с въпросното лице Младежо, искате ли още утре да се видим очи в очи, за да уточним сливенски гняв и лъжливите думи в цитата по-горе ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      Абе кой е тоя Бобо от алфа форума, може ли да видя, уж всички го хвалят там? Иначе аз ходих при Емо и съм доволен махане на ЕГР и ремап.
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #18
        emzo написа:
        mitkosoft написа:
        Емо ми поиска повече пари...но не е там проблема...емо се държи надменно...за него всички са гниди и единствената им функция на мозъка е да извършват физиологичните си нужди и да не забравят. Всички отговори на Емо в мои теми а и на други колеги са в стил: "ти си виновен понеже си мръсен пикуч смесен с храчка" така, че изобщо не искам да виждам Емо понеже с това държание може да изпита Сливенски гняв върху себе си.
        Темата от недоволен от Екстрийм , стана на на недоволен от Емо, като дори не съм се виждал и чувал с въпросното лице Младежо, искате ли още утре да се видим очи в очи, за да уточним сливенски гняв и лъжливите думи в цитата по-горе ?
        Ами заповядай като искаш, ако искаш си вземи 3-4 човека подкрепление за да ме пребиете по-лесно !
        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

        Коментар


          #19
          Нямам такова намерение. Гледай да си оправиш колата и просто не използвай лъжливи термини/думи/твърдения/епитети - цитата по-горе.Вражда към теб нямам, както ти казах и в друга тема и с пари да ме отрупаш и крушка няма да ти сменя по колата.-----Томаховки няма , Евгени. Младежа нещо и от моите услуги , без да ги е ползвал е недоволен.По принцип тоя раздел не го отварям изобщо, ама ми сигнализираха агенти, че Миткософт е недоволен от мен
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #20
            emzo написа:
            Нямам такова намерение. Гледай да си оправиш колата и просто не използвай лъжливи термини/думи/твърдения/епитети - цитата по-горе.Вражда към теб нямама, както ти казах и в друга тема и с пари да ме отрупаш и крушка няма да ти сменя по колата.
            И защо няма да ми смениш и крушка след като нямаш вражда...с какво те засегнах...
            Fiat Bravo 1.9 JTD 100

            Коментар


              #21
              Заровете томахавките. Разбиране се доказва. Поне на мен emzo доказа че е коректен и разбира. Ако се наложи друг път той ще е първия човек който ще потърся. Няма смисъл от вражда. И аз съм сприхав и често се заяждам ама....си е до характер.
              Powered by Emzo

              Коментар


                #22
                Виж дали случайно буксата на моторчето на клапите не е разхлабена. Откопчай я и пръсни малко с контактен спрей.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #23
                  BO написа:
                  Виж дали случайно буксата на моторчето на клапите не е разхлабена. Откопчай я и пръсни малко с контактен спрей.
                  Аз хубаво ще видя буксата, просто за тези пари тоя теермин ЕГР трябваше да бъде заличен завинаги....смисал с букса без букса трябва не се вижда повече това устройство.....
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                  Коментар


                    #24
                    Еми не е заличен. Взел е парите за нещо което не е направил. Върви доказвай. По добре му учерни името из форумите да се не лъжат да ходят при него.
                    Powered by Emzo

                    Коментар


                      #25
                      Аз едно не мога да разбера...значи компютъра е презаписван, защото на "брой програмирания" пише 1, а преди беше 0....на "управление на ЕГР" пише "изключен"......на "степен на задръстване на ДПФ" пише "0%"....значи правено е нещо по системата, обаче въпроса е дали на всички които е правена тази процедура свети лампа "CHECK ENGINE" или е нещо инцидентно само при мене....
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                      Коментар


                        #26
                        Темата, почна да става прекалено лична и дори и на мен като сеирджия човек, ми е странно.Не искам да те засягам по никакъв начин, но какво целиш с пускането на темата? Понеже ако искаше само да кажеш, че даден човек е некоректен, щеше да пуснеш един минус в раздела за сервизите. Видно е, че си се прецакал ( или са те прецакали)... не се наемам да определя, кое точно е. Ти на този човек телефона имаш ли го? Защо му пишеш само във форума на Алфа? Нещо не говорихте ли с него, ако има някакъв фал как ще процедирате...нещо за рекламации. А пък и щом ти се е видял сопнат по телефона и не си му имал доверие е трябвало още тогава да го пратиш у лево. До колкото разбрах сте се разбрали за даден час, а той не е спазен. При условие, че си му казал, че пътуваш 200-300км е некоректно така. Тук е втория момент, когато щях да си бия камшика. Това са двигатели на по 15 години и тези процедури са от ясни по ясни. На дали само този Бобо и дизеловия принц от СтЗ знаят, какво трябва да се пипне. Трябвало е да си направиш хубав ресърч и да се пазариш за парите, щом ти се виждат много. Понеже е малко тъпо да си ги платил и после да обясняваш, че са ти много. Момчетата са хванали няква схема за някви пари и който се навие - плаща. Това е. Много ли са, малко ли са - никой не те кара насила.Абе идеята ми е, че май малко подхождаш с рогата напред към хората. Успех дано да си решиш проблемите с колицата и да си я караш безпроблемно.БТВ, не познавам лично никой от участващите и никой не защитавам.
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          #27
                          mitkosoft написа:
                          Аз едно не мога да разбера...значи компютъра е презаписван, защото на "брой програмирания" пише 1, а преди беше 0....на "управление на ЕГР" пише "изключен"......на "степен на задръстване на ДПФ" пише "0%"....значи правено е нещо по системата, обаче въпроса е дали на всички които е правена тази процедура свети лампа "CHECK ENGINE" или е нещо инцидентно само при мене....
                          Че тя като ще ти свети лампа "CHECK ENGINE", за каво си му плащал. Скоро се занимавах с EGR на бравото, светна ми отново (за втори път). Първия път смених актуатора с купен от автоморга. Работи 2г. Наскоро в края на март пак светна. И двата пъти намирам изпълнителната част (клапана) движещ се перфектно и застанал затворен - пружината на обратната връзка го затваря сигурно а актуаторът с блокирала ос. Че какво ми е да си карам ей така, като знам че отработени газове не влизат към въздушния колектор, дърпам му за всеки случай буксата и толкоз. Да, но ми свети лампата "CHECK ENGINE" и ме дразни и не ща да погледна таблото :D. Отново си купих актуатор и си карам с EGR, но съм решил че следващия път ще бъде премахнат. Подготвен съм със заглушка , гарнитури само остава да реша къде. В София няма да е, защото от този съм чувал и други да реват, но ти задължително ще трябва да намериш начин да отидеш и да ги накараш да си довършат работата.
                          FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                          Коментар


                            #28
                            mitkosoft написа:
                            BO написа:
                            Виж дали случайно буксата на моторчето на клапите не е разхлабена. Откопчай я и пръсни малко с контактен спрей.
                            Аз хубаво ще видя буксата, просто за тези пари тоя теермин ЕГР трябваше да бъде заличен завинаги....смисал с букса без букса трябва не се вижда повече това устройство.....
                            Малко грешно мислиш в този случай.На твоето ЕКУ, ако клапана е развален (електрически), това излиза като грешка. Самия код за проверка на електрическата верига не се маха лесно. За това просто провери дали е свързана буксата.Изключването при тези ЕКУ-та се състои в модифициране на картите така, че дори да не минава въздух през него (запечатан с ламарина да речем), то да не се опитва да го отваря или да светва проблем за това. Но клапана трябва да стои там за парлама.При теб е малшанс най-вероятно, че ти излиза тази грешка. За това ти казах просто да провериш буксата, защото само това е нужно, за да нямаш проблеми, защото по принцип самия клапан електрически почти не може да изгори, че да имаш проблеми от този род.Но в крайна сметка наистина най-добре при такива ситуации да има комуникация и ако след комуникацията нещо не е наред, тогава да го повдигаш на въпрос. Най-малкото, че никой не е безгрешен. Да уточня, че не защитавам никой, а просто изказвам мнение как би било по-редно да се реагира в твоя случай.
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар

                            Working...
                            X