Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми евтин майстор в София?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте ми евтин майстор в София?

    Препоръчайте ми някой майстор в София, по възможност около Люлин, Обеля, Надежда, който да не е на принципа - "ден година храни". Може да не е най-добрия автомобилен инжинер, но да върши работа за прости неща - окачване, накладки и тн.

    #2
    Че то в "Люлин" имате сервиз за италиански автомобили.
    Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
    ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

    Коментар


      #3
      iliyan написа:
      Че то в "Люлин" имате сервиз за италиански автомобили.
      Тъй като карам Фиат от скоро, не съм запознат. Може ли да ми дадеш кординати?Мен най-вече ме интересуват цените, на този етап нямам за правене, кой знае какво за да търся услугите на скъпи майстори.

      Коментар


        #4
        http://forum.fiat-bg.org/profile.php...Прочети и темата:"Добри и лоши сервизи".
        Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
        ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

        Коментар


          #5
          Мерси!

          Коментар


            #6
            Стефан в Захарна фабрика, ако проявиш интерес драсни едно лс за кординати. Но в сервиза зад Вилаз аз лично не бих стъпил повече - лично мнение.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              S_BANKOV написа:
              Стефан в Захарна фабрика, ако проявиш интерес драсни едно лс за кординати. Но в сервиза зад Вилаз аз лично не бих стъпил повече - лично мнение.
              Подкрепям с две ръце, в тоя сервиз и течност за чистачки не бих си сменил, отношението не ми хареса като си търсих пръчка за маслото на пунтото, какво остава ако си оставя колата за ремонт.
              punto HGT

              Коментар


                #8
                +++ за Стефан!!!
                Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
                FIAT PUNTO 2 (18

                Коментар


                  #9
                  Аз само ще кажа, да не ходи в сервиза, който е препоръчан от iliyan. Навсякъде другаде, но не и там.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    BO написа:
                    Аз само ще кажа, да не ходи в сервиза, който е препоръчан от iliyan. Навсякъде другаде, но не и там.
                    Късно....бях там преди да прочета коментарите и сега съжалявам. Отношението, качеството на работа и всичко останало е под всякаква критика...Може ли адрес и телефон, на въпросният Стефан?

                    Коментар


                      #11
                      MIT-KONG написа:
                      BO написа:
                      Аз само ще кажа, да не ходи в сервиза, който е препоръчан от iliyan. Навсякъде другаде, но не и там.
                      Късно....бях там преди да прочета коментарите и сега съжалявам. Отношението, качеството на работа и всичко останало е под всякаква критика...Може ли адрес и телефон, на въпросният Стефан?
                      Съжалявам, че не видях темата по-рано, за да те "спася".
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        Лисан сервиз също е в Захарна фабрика и е форумен сервиз както на Фиат, така и на Алфа и Ланча форума. Като цени мисля, че са поносими като за форумен сервиз.

                        Коментар


                          #13
                          Къде сега Лисан в Захарна...Последно беше в едни забутани гаражи до гробищата на Бакърена фабрика, ако не беше и в циганската махала направо. Влиза се по едни полу-улички, полу-кози пътеки...Помня,че за проверка на климатика съм ходил при него и едва го намерих.

                          Коментар

                          Working...
                          X