Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СЕРВИЗИ за FIAT С гаранция за части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Аз все още незнам за сервиз който да е специализиран за италианки. Ако някой знае ще е добре да сподели. Едно време Vanto trade нали уж бяха добри? аз отдавна не съм правил нищо по колата - последно смених там малко и RPM датчик. единственно не бях доволен че ми сипаха някакво масло дето са му дистрибутори доколкото разбрах. Май взимат малко по-скъпичко но разлика от 5-10% в цената за труд не есъществена ако качеството е на ниво.

    Коментар


      #32
      Здравейте! Имам едно питане. Карам FIAT Bravo 1.6 16v 1996 и искам да попитам някой знае ли къде около студентски мога да и ремонтирам чистачките, защото днес отказаха... Благодаря предварително!
      FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
      FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

      Коментар


        #33
        В D&S правят много италянки. Всеки път като ходя паркинга е пълен с Фитове, алфи и ланчи.

        Коментар


          #34
          Diehard написа:
          В D&S правят много италянки. Всеки път като ходя паркинга е пълен с Фитове, алфи и ланчи.
          И там звъннах аз за ангренажния ремък - няма гаранция
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #35
            sachma написа:
            Diehard написа:
            В D&S правят много италянки. Всеки път като ходя паркинга е пълен с Фитове, алфи и ланчи.
            И там звъннах аз за ангренажния ремък - няма гаранция
            В D&N в Младост 2 на мен ми дадоха гаранция за анренажния, вече 6-7000 няма причина за нея Доволен съм, смениха и водната помпа, за да важи гаранцията - нали и тя се движи от него
            1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

            Коментар


              #36
              Аз останах приятно изненадан от един сервиз. Намира се на кръстовището на Резбарска и Васил Кънчев (http://bgmaps.com/map.aspx?sid=760a5...1&initsearch=0). Трябваше да сменя една паразитна ролка, която доста шумеше и по-случайност отидох там на 23.12 и я смениха за няколко часа. Сега преди 2 дена се появи същия шум и пак отидох при тях и се оказа същата ролка. Извиниха се, смениха я веднага и понеже и един от ремаците беше почти заминал, смениха и него и не поискаха да им плащам за нищо заради причиненото неудобство. Все пак реших поне ремака да платя - 20лв.
              Fiat Bravo 2.0 20v HGT

              Коментар


                #37
                Аз искам да добавя, че Ванто Трейд в София, на караулката на околовръстния път и пътя за Панчарево. Те дават гаранция 6месеца за части закупени и монтирани при тях. Не забелязвам фрапантна разлика в цените с магазините за авточасти.

                Коментар


                  #38
                  Автоцентър Бургас

                  Автоцентъра колеги разполага с невероятно големи възможности!Състои се от офис сграда ,шоурум с нови автомобили,автобояджиино и тенекеджиино и огромен автосервиз!Всички приятели включително и аз сме очаровани от качественото обслужване.Страхотни спецове!Автоцентъра се намира в гр.Бургас промишлена зона Юг.Там освен нашите италианки хората правят всичко а и са представители на Субару!Ако нещо я окъсате по черноморието там е мястото!тел.на сервиза е 056/874291 ,моб.0885888510 или 0886618214 !

                  Коментар


                    #39
                    много съм доволен от сервиза срещу ’’Нестле’’ на бул.Европа сервиз Daewo може цената да е Лллееко в + но никога не съм имал проблем след някакъв ремонт по колата

                    Коментар


                      #40
                      А в Русе къде може да се намери свестен сервиз за фиат(пунто).

                      Коментар


                        #41
                        Колеги препоръчайте сервиз във Варна,където мога да проверя ходовата част на автомобила.
                        ===================
                        Fiat Punto 1.2 16v FIRE 1998

                        Коментар


                          #42
                          Пичове, този:-Пит Стоп бул "инж Иван Иванов "№57 тел 0888 344 155дали е наличен още и имате ли отзиви?Понеже ми се пада най-близо, а трябва да се посменят някои неща на бравото и съм се нагледал на "майстори".Благогадря.

                          Коментар


                            #43
                            Пичове, имам едно въпросче. Имам Пунто 2, и ми е гръмнала централата на инжекциона(така я нарекоха). В Ауто Италия ми искат 1500лв..... изплюх им се в лицето. До тук намерих само един сервиз пред няколко месеца където ми обявиха цена от 800лв. За съжаление забравих как се казва ;-(. Иначе в ebay си намерих за 180 паунда, и на всякъде пише че е plug & play, т.е. сам мога да си го сменя, ама нещо ме е страх от ebay. А от Ауто Италия ми казаха че ако взимам втора употреба, трябва да взема централата, бордовия комп. имобилайзе, ключове, патрона, таблото с бушоните и............ то ми се върза по скъпо отколкото да го взема от тях. Та въпроса ми е знаете ли някъде където примерно мога да взема тая централа втора употреба и да ми я закачат на моята кола по някакъв начин. Кода по Магнети Марели е IAW59f.M2?!?!?!??!
                            Нищо не знаеш докато не опиташ това което знаеш !!!

                            Коментар


                              #44
                              ljungberg написа:
                              Пичове, имам едно въпросче. Имам Пунто 2, и ми е гръмнала централата на инжекциона(така я нарекоха). В Ауто Италия ми искат 1500лв..... изплюх им се в лицето. До тук намерих само един сервиз пред няколко месеца където ми обявиха цена от 800лв. За съжаление забравих как се казва ;-(. Иначе в ebay си намерих за 180 паунда, и на всякъде пише че е plug & play, т.е. сам мога да си го сменя, ама нещо ме е страх от ebay. А от Ауто Италия ми казаха че ако взимам втора употреба, трябва да взема централата, бордовия комп. имобилайзе, ключове, патрона, таблото с бушоните и............ то ми се върза по скъпо отколкото да го взема от тях. Та въпроса ми е знаете ли някъде където примерно мога да взема тая централа втора употреба и да ми я закачат на моята кола по някакъв начин. Кода по Магнети Марели е IAW59f.M2?!?!?!??!
                              ТОВА е вярно, но си помисли за ибей - на тамошните ЕКУ-та им е премахнат имобилайзера - така че няма да има нужда да взимаш имобилайзе и ключовете,или може да идеш при ключар да ти махне имобилайзера - на ЕКУ купено от морга /във форума има ключар - kluchar е ника му/ мисля че махане на иммо е окло 200 лв.гледай репутацията на продавача в ибей и купувай смело , ако нямаш уговорка с автоморга - да вземеш и да върнеш ако не ти работи едит: или си намери свестен майстор да ти ремонтира ЕКУ-то - в Пд мога да ти препоръчам , но не гарантирам че ще му се занимава че напоследък май няма нужда от пари

                              Коментар


                                #45
                                Някой ходил ли е скоро при Киро Алфата ?Питам, защото звънях днес няколко пъти на телефона му и ми се включва направо гласова поща.
                                04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                                Коментар

                                Working...
                                X