Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СЕРВИЗИ за FIAT С гаранция за части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Сервиз Екстриим Тунинг-Ремонт и диагностика на италиянски коли,София-Орландовци ул.София 27,0888 232 484 Бобо,за записване на часове 0888 198 470 Нено Заповядайте
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    Коментар


      #17
      В Пловдив на пещерско шосе има сервиз на фиат някои знае ли как работят ?

      Коментар


        #18
        Купих си FIAT Stilo 1,9jtd 80 к.с преди 6 месеца. Всичко беше ок , докато не го вкарах в сервиз. Смениха му масло, филтри, ремъци, ролки, както се прави като си купиш автомобил втора ръка и от там започнаха проблемите. то не бе турбина, то не бе ходова част и какво ли още не!?! докато не усетих че нещо ме клатят майсторите някой може ли да ми каже читав сервиз на фиат, където да ми направят цялостна диагностика и да ми дадат гаранция на извършения ремонт

        Коментар


          #19
          Здравейте,Искам да попитам някой дали знае от къде мога да намеря лули за свещите на купето,да са Хитачи и къде могат да ми ги сменят.Много благодаря предварително.Ако може адрес на магазин и сервиз.....за София.Оставям и скайп за връзка,ако някой може да помогне,че ми е важно-aleksina25.

          Коментар


            #20
            aleksina написа:
            Здравейте,Искам да попитам някой дали знае от къде мога да намеря лули за свещите на купето,да са Хитачи и къде могат да ми ги сменят.Много благодаря предварително.Ако може адрес на магазин и сервиз.....за София.Оставям и скайп за връзка,ако някой може да помогне,че ми е важно-aleksina25.
            ако е за 1.8 16V , това не са лули, а бобини.виж axm-auto.com - имат магазин в Сф в люлин.иначе смяната е лесна, НО цената е от 100 до 200 лв. на бройка в зависимост от годината на колата.ако ДВГ не ти е 1.8 , поне напиши какъв е.

            Коментар


              #21
              Просто прекрасно-цената е от 189 до 248 на бройка-а те са 4.....честито за мен нали )))Благодаря за съдействието.Сега ще видим финансово как ще сме

              Коментар


                #22
                сервиз

                колегата със Стилото да неси ходил в Люлин до пощата или другаде .
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #23
                  aleksina написа:
                  Просто прекрасно-цената е от 189 до 248 на бройка-а те са 4.....честито за мен нали )))Благодаря за съдействието.Сега ще видим финансово как ще сме
                  нещо някой те е зел за мюре тези бобини МНОГО трудно е да се прецакат ВСИЧКИТЕ !!!най много да имаш една повредена.смени си ’майстора’ дето ти е казал да си купиш 4 бр.

                  Коментар


                    #24
                    aleksina написа:
                    Здравейте,Искам да попитам някой дали знае от къде мога да намеря лули за свещите на купето,да са Хитачи и къде могат да ми ги сменят.Много благодаря предварително.Ако може адрес на магазин и сервиз.....за София.Оставям и скайп за връзка,ако някой може да помогне,че ми е важно-aleksina25.
                    За кои свещи

                    Коментар


                      #25
                      за запалителнитеВече намерих и купих.Сега всички ще са сменени и поне ще ми е спокойно известно време.Благодаря за съдействието Ви.Целувки на всички и приятен ден

                      Коментар


                        #26
                        скорости

                        колеги на мойта марея и отказа задната скорост. неще да влиза изобщо. на кой сервиз да я карам???

                        Коментар


                          #27
                          Колеги някой чувал ли е за сервиз в кв. Модерно преградие и евентуално някакви по-точни координати ако има? Става въпрос за рейката на Браво и чух, че там давали гаранция

                          Коментар


                            #28
                            Re: СЕРВИЗИ за FIAT С гаранция за части

                            kluchar написа:
                            Ето сервизи от който се дават Гаранции и рекламации за Закупените авточасти от Бул "Стамболийски №155-Автостарт улВардар 1 А Тодор Цветков тел: 23 11 87 :920 72 64-Експрес ул" Обелско шосе"№ 3В Николай николов тел 27 52 54 :0888326716-Гарант Авто бул Житница тел 23 00 37 0899 806 886 - Ремант на хидравлични маркучи Бул Европра /Срещу магазин Бликолаж/-Сервиз Алфа ромео /сигурно и Фиат / Модерно предградие бл 3 тел 0888 245 645 Стоян Манолов - Мусо 2000 ул "Мико Папо"№2 тел 0888 517 878 Марио Арнаудов- Княжево ул Бял Нарцис 4 КИРО АЛФАТА -Пит Стоп бул "инж Иван Иванов "№57 тел 0888 344 155

                            Коментар


                              #29
                              Re: СЕРВИЗИ за FIAT С гаранция за части

                              Красимир написа:
                              kluchar написа:
                              -Сервиз Алфа ромео /сигурно и Фиат / Модерно предградие бл 3 тел 0888 245 645 Стоян Манолов
                              Колега това го видях преди поста ми, но попитах защото телефона е грешен, а мен ме интересува колко ще ме оръсят. На бул Европа 36 има също сервиз с тел. 098/43-21-59 и 088/889-47-77. Това са телефони от табелата. На първия има една осмица отпред по всяка вероятност. В 9-ти блок в Технически университет също рециклират рейки с 1 г. гаранция. Цената там е 260 лв. с демонтаж, рециклиране и монтаж. Телефони: 088/930-88-59 и 088/869-23-21. Стефан Шаклев или Любо Шишов. Чувам, че били доста добри.

                              Коментар


                                #30
                                Горещо ви препоръчвам D&S в Люлин. Сервиза се намира в Люлин 1 серщу магазин Бриколаж и срещу шел бензиностанция. Вече 2-3 пъти ходя там и съм много доволен. За първи път автосервиз отговаря изцяло на изискванията ми. Работят много професионално и не взимат скъпо. Освен това дават и гаранция. Ето ви някои цени за труд:Диагностика - 30лвСмяна на носач - 30 лвСмяна на бобина 20 или 30лв. Не помня точно.

                                Коментар

                                Working...
                                X