Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неработеща първа степен на перката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    значи навсякъде го дават и двете перки да тръгват?,без значение на коя степен,остава само да разбера кое се е прецакало,че не искат да тръгнат на първата степен,дали е от резистор,че те даже и са два за двете перки

    Коментар


      #77
      и да попитам,колега Оги тия два резистора всеки отделно ли си управлява всяка перка и степента и на въртене,защото ако е така,то значи един от резисторите ми е здал багажа,така ли е или аз бъркам понеже хич ме няма по тия токове и ел.схеми.

      Коментар


        #78
        Колега, ако имаш 2 резистора, значи наистина има такова решение, за което говорех, и което все още не мога да намеря из страниците на сервизното ръководство, а бях сигурен че съм го виждал - 2 перки, с 2 резистора.... Иначе проблемът е съвсем обичаен при радиаторите с една перка - мокри се буксата на резистора, окислява се, изгаря, стопява се, веригата прекъсва, и така нататък. Провери доколкото можеш резисторите, буксите им, а също и термопредпазителите на резисторите.

        Коментар


          #79
          смених единият резистор,беше зле и буксите му също не са контактували добре,другият резистор е добре,буксите му също са добре,да не би някое реле да е изгоряло или то тогава няма да тръгнат на никоя скорост перките, сега след смяната пак тръгват двете на втората степен

          Коментар

          Working...
          X