Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бързо загряване на бравото :?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Добре, че не е станало нищо!Еми сигорно и под червеното го кара ... аххаххахахахха

    Коментар


      #17
      npace написа:
      silversony написа:
      PB 5976 BC написа:
      И в крайна сметка, имали някакви последствия от загряването на мотора?Някакви проблеми?Защото, това където е влезнало в червеното е много лошо!
      за момента никакви .
      Радваме се А какъв е тоя разход 17/100 дето си го писал?На мен градско над 14 не ми е правила , кво правиш ти бре човек само в червеното ли я караш?
      не е верен .. но г/д 15-16/100 газ харчи , но пък аз разлика м/у бензин и газ .. помниш когато я пробвах и веднага усетих разликата... в момента НЕ усещам такава...

      Коментар


        #18
        Дано нямаш такива проблеми както аз.

        Коментар


          #19
          silversony написа:
          npace написа:
          silversony написа:
          PB 5976 BC написа:
          И в крайна сметка, имали някакви последствия от загряването на мотора?Някакви проблеми?Защото, това където е влезнало в червеното е много лошо!
          за момента никакви .
          Радваме се А какъв е тоя разход 17/100 дето си го писал?На мен градско над 14 не ми е правила , кво правиш ти бре човек само в червеното ли я караш?
          не е верен .. но г/д 15-16/100 газ харчи , но пък аз разлика м/у бензин и газ .. помниш когато я пробвах и веднага усетих разликата... в момента НЕ усещам такава...
          Има си значение от къде зареждаш.Отделно от това когато караш по нормално (т.е. без да е настъпваш над 3000 об) Ламбда Контрола наглася по друг начин сместа и пуска по малко газ и като смениш стила на каране изведнъж не може да влезне в ритъм веднага.А когато я караш само на "стъпка" започва да върви приблизително равно на бензин но както виждаш разхода се качва с 2 кила отгоре.Пак ти казвам че на мен толкова не ми е стигало освен от ШЕЛ където само спирам да пусна една вода! Безаварийни километри и ако има дребни проблеми свиркай докато не станат по големи!

          Коментар

          Working...
          X