Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колко често ви се включва перката?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Никога не съм чувал да ми се включва перката, загрява колата - стига до средата, и стрелката остава там, пускам климатика лятото - същото. Един единствен път я видях много малко над средата, когато навънка беше 35 градуса и бях в задръстване.
    Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
    Polo 1.0, юли 1997г.

    Коментар


      #32
      BO написа:
      ogi28b написа:
      Flow написа:
      колегата ogi29
      Все едно си написал "балгариа" , примерно.
      ’що бе, не си ли пораснал
      Еее, така ли стана След поправената грешка, дължа и извинения.
      FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

      Коментар


        #33
        BO написа:
        ’що бе, не си ли пораснал
        Е всяка година да си сменям ника ли ? от 6 години си ми е такъв. Поне догодина ще ми отговаря и на годините И като ме пита някой - ще казвам - щото съм на 28 и съм би- (примерно) С’я хем не съм на 28, хем съм моно- .

        Коментар


          #34
          колеги къде е този реостат някой снимка има ли че май май нямам 1-ва степен да го видя кво ше го правя
          1.6 16v Abarth

          Коментар


            #35
            долу в ляво на кутията на перкатазавит с два винтаот него излизат два кабела
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #36
              тенк ю
              1.6 16v Abarth

              Коментар


                #37
                fixed. още веднъж мерси на Flow за изчерпателните отговори. след като свали реостата и го измерих се оказа че е здрав, проблема беше във втория елемент, свързан последователно. така и не разбрах какво точно е, но му направихме байпас и сега всичко си работи. ако ми попадне от някъде ще си взема още един реостат да имам резерва. а и едната ми клема беше "ремонтирана" явно се е била стопила някога.
                Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                Коментар


                  #38
                  колеги, при мене се включва само втората степен на вентилатора, когато стигне първото делене след средата (с червено на снимката). нормално ли е това? в задръстване през 5-6 минути. и каква е ролята на реостата? за степените на вентилатора не отговаря ли датчика на вентилатора?
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #39
                    за степените отговаря датчикаобаче да се забави въртенето е нужен този реостатпри теб най-вероятно точно той е повреден (много често срещан проблем)
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #40
                      Колко често ви се включва перката ?Засега само като пусна климатика, иначе засега не съм я чувал/виждал да се върти.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #41
                        emzo написа:
                        Колко често ви се включва перката ?Засега само като пусна климатика, иначе засега не съм я чувал/виждал да се върти.
                        И моята се включва само като пусна климатика и то само ако съм на място или в лек трафик. Докато се движа, особено на дълъг път - не се върти, защото вероятно се охлажда добре от въздушната струя. Не ми е вдигало температурата над средата никога до сега (да чукна на дърво).

                        Коментар


                          #42
                          при дизелите е друготам перката и на място в жегата трудно се включва
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #43
                            Sev написа:
                            за степените отговаря датчикаобаче да се забави въртенето е нужен този реостатпри теб най-вероятно точно той е повреден (много често срещан проблем)
                            а нормално ли е да вдига до там градусите и ако го оставя така има ли риск

                            Коментар


                              #44
                              ами при втора степен е такано "ремонта" е бърз, евтин и лесеназ бих го оправил
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар


                                #45
                                Sev написа:
                                ами при втора степен е такано "ремонта" е бърз, евтин и лесеназ бих го оправил
                                благодаря ти,

                                Коментар

                                Working...
                                X