Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много ми се потят стъклата!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Става и с пускане на климатика

    Коментар


      #47
      Зимата карай с пуснат климатик.........защо .процедурата по заклещване на клапата трае по малко от час.ако е от това разбира се при мен стана

      Коментар


        #48
        Нужно е да го пуснеш за малко.

        Коментар


          #49
          bubachko написа:
          А аз какво да правя, като моите сутрин се запотяват отвън?! Съвсем сериозно, няколко дена забелязвам когато тръгвам в по-влажни дни, че става така... Пускам чистачките, и след около 1-2 мин. пак мъглево... па пускам и па след малко мЪгла... И така, докато не се подгрее лекинко джама от духалката или не дигмен скорост, та да го обветря...
          така е с вода. ако сега сложиш течност за чистачки /зимна/ няма да го има този проблем. и аз съм така и затова не се лъжа в първите 1-2 мин да пръскам по джама
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #50
            Тая тема от днес до първа пролет ще е активна.Нищо лично! Просто е полезна

            Коментар


              #51
              Даам... следват темите за антифриза и акумулаторите :D А иначе климатика наистина спомага за изсушаване на въздуха в купето, но помнете, че под 6-7 градуса не работи!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #52
                потене на предено стъкло

                Колеги, важно е да е отворена клапата за въздуха. Стига глупсоти с тоя климатик. Климатика е само за лятото да охлажда, не че не върши работа за изсушаване, но не е практично. Аз имах проблем с калапата, беше зациклила малко и беше в позиция затворена. отворих я, оправих 1я да се движи нормално и сега катои си е отворена нямам никакъв проблем със стъклата. Важное да влиза свеж въдух!!!Стига сте обърквали хората с тоя климатик. Ако е Климатроник..е по - друго , но пак няма нужда!!
                Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                Коментар


                  #53
                  Re: потене на предено стъкло

                  koleff написа:
                  ... Ако е Климатроник..е по - друго , но пак няма нужда!!
                  Хайде бе?! Какво е по-различното, чко е климатроник? :D А за клапата... много ясно! :D
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #54
                    На един приятел заради антифриза му се потеха ужасно стъклата на Голфа и нищо не се виждаше.А иначе могат да се запотят доста и ако си с някоя мацка в колата. :D :D :D :D
                    Виж бейби не сме глупаци,
                    ние сме отбор от здравеняци.
                    Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                    така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                    http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                    Коментар


                      #55
                      Кой ще се произнесе относно премахването на сутрешната влага? Как е най ефективно? Със студен въздух или с топъл? Изключваме климатика понеже не всеки има!
                      CSI in the CAR !!!
                      Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


                      ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

                      Коментар


                        #56
                        Преди време съм ползвал спрей против изпотяване на стъклата и имаше ефект около месец след пръскането.Струваше около 6 лева и ми стигна за 2 пръскания на всички стъкла.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #57
                          Suppish написа:
                          Между другото искам да изкажа благодарноста си към вашият форум, тъй като като смених марката - от VW Polo на Fiat Bravo усетих как съм карал яко дървена кола преди.Не само новата кола ме кара да се чуствам по-добре, а и форума. В онзи въпросният стария форум я нямаше тази свобода както е има при вас, нямаше го разбирането а само глупави закани простотий и нерви! Е сега как се радвам като дебело дете на сладкиш за спам темите, за смеха и за топлото чуство в този форум ви е бедна фантазията. Благодаря Ви !
                          Колега да не забравяме, че коли с марка VW се карат от най-нервните рейсъри в цяла Европа Да не говорим, че тези мощни и недостижими произведения на автомобилостроенето нямат равни по бързина (особено Гоуф-овете).
                          Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                          Lancia Lybra 1.8 131Hp

                          Коментар


                            #58
                            Re: потене на предено стъкло

                            Vladim написа:
                            [Хайде бе?! Какво е по-различното, чко е климатроник? :D А за клапата... много ясно! :D
                            Чети бе колега...има и GOOGLE и не само БГ форуми за автомобили
                            Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                            Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                            Коментар

                            Working...
                            X