Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много ми се потят стъклата!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Епа то на колата е най-забавното сексУ, оти стендо качва безплатно, га не качиме некоя кака у въртележката мира няма да има!
    MB 280 S W108 67' - pickUp
    MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
    ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
    Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
    office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

    Коментар


      #17
      Какаво.
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #18
        Епа ето ма и меня, няко кака ако иска да ме клеца, клати яко да знае Запорожка стара карам яз и не съм много в час.... P.S. Тука съм с повечко коса а ся го раздавам плешо
        MB 280 S W108 67' - pickUp
        MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
        ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
        Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
        office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

        Коментар


          #19
          Поредната спам тема значи... давайте с простотиите! :D
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            Между другото искам да изкажа благодарноста си към вашият форум, тъй като като смених марката - от VW Polo на Fiat Bravo усетих как съм карал яко дървена кола преди.Не само новата кола ме кара да се чуствам по-добре, а и форума. В онзи въпросният стария форум я нямаше тази свобода както е има при вас, нямаше го разбирането а само глупави закани простотий и нерви! Е сега как се радвам като дебело дете на сладкиш за спам темите, за смеха и за топлото чуство в този форум ви е бедна фантазията. Благодаря Ви !
            MB 280 S W108 67' - pickUp
            MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
            ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
            Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
            office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

            Коментар


              #21
              Suppish написа:
              Между другото искам да изкажа благодарноста си към вашият форум, тъй като като смених марката - от VW Polo на Fiat Bravo усетих как съм карал яко дървена кола преди.Не само новата кола ме кара да се чуствам по-добре, а и форума. В онзи въпросният стария форум я нямаше тази свобода както е има при вас, нямаше го разбирането а само глупави закани простотий и нерви! Е сега как се радвам като дебело дете на сладкиш за спам темите, за смеха и за топлото чуство в този форум ви е бедна фантазията. Благодаря Ви !
              Радваме се за оценката ти!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #22
                Нов раздел - лиготии :D

                Коментар


                  #23
                  Humppa написа:
                  Нов раздел - лиготии :D
                  То всеки втори стана такъв-кат не се трошат фиатити- и ко да праим!?
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #24
                    ехх съгласен съм за форума защото найстина се забелязва уважението от всички което е похвално ... Относно Джамовете и мойте са тай да му еба мамиту най лесния начин е остави единия прозорец леко отворен да влиза от там студен въздух и ще си добре поне при мене деиства ... А относно Бобеца баба ми има една опойваща рецепта май и аз ще минавам вече на храна без боб че иначе не виждам по пътя к’фо става :P Полигавете се малко, но не използвайте нецензурни думички като онези по-горе с малките букви.Може и да сме по-ларж от модераторите на други форуми, но това не означава, че е анархия.Биг брадър гледа!!!!Модераторски екип на fiat-bg.org
                    Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                    Коментар


                      #25
                      Проблема с джама е много неприятен!И аз имам сущия Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 !Не стига че стъклото се изпотява,а от антифриза ми люти на очите и си карам на отворен прозорец!

                      Коментар


                        #26
                        izida написа:
                        Проблема с джама е много неприятен!И аз имам сущия Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 !Не стига че стъклото се изпотява,а от антифриза ми люти на очите и си карам на отворен прозорец!
                        Само от изпаренията на акумулатора не дишай! :D
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #27
                          Проблема е лесно решим, когато пуснеш парното направи настройка да вкарва въздух от вън( а не да върти този в купето)
                          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                          Коментар


                            #28
                            Най- напред се убедете че радиаторчето на парното(1- ва проверка) ви не тече и тогава мислете за разни клапи, филтри на купето(2- ра проверка) и моторетки(3- та проверка) за клапата за външен въздух!Едва, когато сте изпълнили стъпка по стъпка основните проверки и ремонти ще имате непотящи се челни стъкла!Успех! :D
                            Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                            Коментар


                              #29
                              MOYA написа:
                              Проблема е лесно решим, когато пуснеш парното направи настройка да вкарва въздух от вън( а не да върти този в купето)
                              В Дедъра нищо не помага. Всичко се управлява от компютър и нямаш много голям избор. Искаш ли да не се запотяват стъклата - караш с програма против изпотяване, а тя включва компресора на климатика в режим на изсушаване (и домашните климатици имат такъв режим), и за секунди изчезва каквото и да е запотяване, не само от предното стъкло. Само дето това се отразява и на разхода, ама кво да се прави.Запотяването нали знаете от какво се получава - влагата във въздуха в купето при допир със студеното стъкло кондензира във вид на малки капчици по стъклото и то се замъглява. А стъклото е студено щото вън е студено. Има 2 варианта - или да затоплите стъклото - това го прави нагревателя за задното стъкло и евентуално струята топъл въздух към предното стъкло, но в много случаи това последното не помага. Стъклото много бързо пак се изстудява от външната струя студен въздух.Другият начин е да пуснете към стъклото студен въздух, като по този начин се предотврати достъпа на топлия въздух до студеното стъкло.И третия начин - това което са направили в Дедрата, е да се изсуши въздуха в купето, за да няма какво да кондензира.Всичко останало - спрейове, забърсвания и т.н. са глупости.

                              Коментар


                                #30
                                Извинявам се на екипа за незензураираната дума а за джамовете и аз като пъсна климатика всичко се оправя оправя джамовете и финансите и да питам нещо друго как да проверя там тея клапи за парното и казанчето или каквото е там че съм малко неук по темата и се опитвам да работя по въпроса :P
                                Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                                Коментар

                                Working...
                                X