Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Запотяване на стакла на Bravo 1.4 96.г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ogi28b А това че при затворена клапа не се потят е най-безумното твърдение! Това противоречи на всичката физика! Освен в някакакъв краен случай на аномалия, това е невъзможно!)мога да го докажа че като е затворена клапата стъклата не се потят забравих нямам филтър за купето
    Fiat brava 1.4/12v mart 97(бензин-газ)

    Коментар


      #32
      Всъщност мисля че имам решение на проблема,след като направих еднин анализ на материалите по изолацията и открих няколко интересни факта. Ще си позволя обаче да го изкоментирам в нова тема тук, за да е по нагледно и да бъде достъпно до повече колеги,защото това е от голямо значение за безопасноста на движението, както и за да се доизяснят с повече идеи нещата и най после да сложим край на тоя досаден проблем! http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=37839
      Fiat Marea TD100

      Коментар


        #33
        Ако 5 човека не искате да си оправите колите, тогава се успокоявайте с твърдението че карате фабрично дефектни коли. Ако искате да си ги оправите - отдавна е написано какво и къде да се провери. Всички си ги оправиха, вие казвате - не може. Еми като не може - това е положението. Ще ви се потят. При мен как можа?

        Коментар


          #34
          е как де?
          FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

          Коментар


            #35
            Ми е== ли му м====== ? Давай поред, да започнем от най-лесните неща. Ето за начало снимка на вентилационния отвор в задната част на колата - Брава. Не съм залягал да видя къде точно е пролуката, ама някой иска може да види. Може през зимата там да е нахвърляло кал, и да се е запушило отвън.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #36
              Да поясня на Браво вентилационния отвор също е там.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #37
                Днес свалих филтъра на климатика и забелязах че клапата се отваря само до средата. След като я понатиснах и се откачи. Някой знае ли как се сваля кожуха на вентилатора за да стигна до нея и да я оправя???
                Fiat Marea TD100

                Коментар


                  #38
                  Да напиша и тук по-подробно, да трупна някой пост... Като легнеш в кракйата на пътника, над теб се пада вентилатора. Държи се на резба, контрираща пластмаса, а последната пък от своя страна - има винтче на нея. Развиваш винтчето, внимаваш да не изкъртиш контрата, освобождаваш я, и развиваш вентилатора. Внимавай в този момент да не си отдолу, защото е възможно да ти паднат боклуци в очите, ушите, носа, устата, и каквито други дупки имаш по лицето. (Туй на мътйтап де ). Откачаш буксата, махаш го настрана, пак лягаш при пътника, и вече гледаш нагоре как е положението с клапата. За съжаление само толкова мога да омогна.

                  Коментар

                  Working...
                  X