Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подгрев предно стъкло Браво 2011

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подгрев предно стъкло Браво 2011

    Click image for larger version  Name:	IMG_20220702_201208.jpg Views:	0 Size:	21,8 KB ID:	2756747 Здравейте, колеги!
    предварително се извинявам за лаи чески звучащите въпроси,но ми възникна казус.
    Как трябва да функционира копчето за подгрев на предното стъкло на Фиат Браво 2011, 1.6 дизел?
    Какво трябва да се изписва на дисплея на климатроника, каква температура трябва да бъде въздухът, и може ли да се променя температурата?
    Благодаря предварително!
    Става дума за ей това копче, което е на горната снимка.


    Последна редакция от Bravo2011StaraZagora; 02.07.2022, 19:17.

    #2
    Това нещо се ползва за изпотени отвътре стъкла, обикновенно пролет и есен. Като го включиш пуска вентилатора на максимална скорост ,топло докрай и климатика който улавя влагата. Изчиства стъклата за отрицателно време.

    Коментар


      #3
      При мен, това го използвам зимата, явно има ел.печка или подгревна свещ, при ниски температури почва да духа топло след 4-5 минути, само изключвам подгряването на задното стъкло, ако няма нужда.
      Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
      Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

      Коментар


        #4
        charliii написа: Преглед на мнението
        При мен, това го използвам зимата, явно има ел.печка или подгревна свещ, при ниски температури почва да духа топло след 4-5 минути, само изключвам подгряването на задното стъкло, ако няма нужда.
        Дизеловите след 2009 г. имат електрически нагревател разположен в климатроника в купето. Той работи без това копче в зависимост от околната температура.

        Коментар


          #5
          Моята е дизел, но е 2007 година
          Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
          Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

          Коментар

          Working...
          X