Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Парно: здрав вентилатор,има ток а не върти? Помощ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ето го вентилатора и листата в него. Извадих ги с четка за боя го изчистих от прахта и сега като го пусна се чува само вятъра Преди имаше едно като пошляпване на максималната скорост, явно от листата.
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    Коментар


      #17
      Колеги и при мен на бравото (1.2 2001г) имам подобен проблем.Няма климатик нито парно, като натисна копчето за външната темперетура на километража не ми показва нищо... от четенето разбрах за някакъв блок, но не разбрах как точно се казва самия блок и от къде да го търся.
      Fiat Bravo 99' 1.6 GT
      Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
      Fiat Bravo 99' 1.6 SX

      Коментар


        #18
        Модула за управлението на климатроника- това ти трябва. Снимки на това нещо виж на колегата митко_б4 на предната страница. Развиваш 4 болта на барчето м/у седалките и това нещо е под парното. Издърпваш назад лягаш при педалите по гръб и ще го видиш.Аз съм 90 кг и не ми беше мн удобно, ама както се казва ЕНДЖОЙ !
        Play Golf ,but not drive golf!!!
        Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
        C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

        Коментар


          #19
          Е аз съм 110+ та ще се пробвам :D
          Fiat Bravo 99' 1.6 GT
          Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
          Fiat Bravo 99' 1.6 SX

          Коментар


            #20
            Днеска разглобих пепелника и жабката и не открих централата за климатик/климатроник...Има ли някъде примерна схема или снимка къде се намира таз централа?
            Fiat Bravo 99' 1.6 GT
            Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
            Fiat Bravo 99' 1.6 SX

            Коментар


              #21
              Гледай хубаво. Модула е с размери по- малки от цигарена кутия. Намира се под парното и на компютъра на възд възлавници. Аз също не го видях първия път.
              Play Golf ,but not drive golf!!!
              Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
              C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

              Коментар

              Working...
              X