Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои от следните 5 марки накладки да купя?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кои от следните 5 марки накладки да купя?

    Я давайте акъл Чудя се между следните накладки:1. Brembo - на либрата свиреха, спират отлично2. текстар - спират отлично, свирят идиотски3. Валео - нямам отзиви.4. TRW - спират добре, твърди, не свирят, на бравото за 1 комплект накладки , диска получи доста голям ръб.5. Феродо ФДБ серията - май на стилото бях с такива , но задни и не помня вече.Избора е между тия 5 марки, че само тях мога да взема с -50%
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #2
    Най-евтините и не свирещи, че свиренето постоянно ще те дразни.Може би TRW.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Енчев кара с Валео. Питай го за отзиви.

      Коментар


        #4
        1 или 2 спират добре а свиренето се оправя, просто трябва се види от къде свири, обикновенно се пропуска медната грес или нарезите
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          S_BANKOV написа:
          1 или 2 спират добре а свиренето се оправя, просто трябва се види от къде свири, обикновенно се пропуска медната грес или нарезите
          Moже ли малко по-подробно за това как се оправя?..

          Коментар


            #6
            ogi28b написа:
            Енчев кара с Валео. Питай го за отзиви.
            Неговите отзиви ги знам, но не мога да ги купя от неговия източник. Иначе има шанс да уцеля менте.Прореза е ясен, ама с моя късмет, докато ги режа, ще се разцепят бе Славчо :D п.с. Шефеее, не съм искал нова тема да пускам ама аре ...
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Ако излязат боклук, в коша и следващите, за 35лв няма да се трепя я. п.с. като за първите 40км бива, утре като ида до Търново и обратно ще си проличи стават ли или да
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Гуд, изглеждат истински.

                Коментар


                  #9
                  Ей послуша ме, дано не си сбъркал :D
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #10
                    Аз наскоро си сложих Делфи , пак с холограмните стикери, бяха неотваряни като се отлепи стикера си личи, много добре спира с тях , няма никакво свирене , 54 лева предни, 40 лева задни, произведени в Англия!!Със Стило съм

                    Коментар


                      #11
                      До сега не съм виждал производител да направи фрикционния елемент без технологична цепка по средата.Имало изисквания за тази цепка да е там. Явно или имат някаква нова технология или ....
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        Боби, тия дето свалих, не можах да ги идентифицирам, имаха цепка само на една от чифта. И само в долния край.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          Ами в този случай да разчитаме на новите технологии. :D
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            Аз пък за пръв път карам накладки с цепка- EBC-то . На доста от марките ATE , Ferodo , Textar поне тези които са ми минали през ръцете също нямат такъв срез.
                            Фиат Крома 1.9 16v+
                            Фиат Браво 1.6 16v
                            Фиат Мареа 1.6 16v

                            Коментар


                              #15
                              Екстра са TRW-то.Слегнаха много бързо, спират отлично по моите критерии и не свирят засега. Ако последното се промени ще пиша.Най-вероятно ще похапват дискове ама времето ще покаже.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар

                              Working...
                              X