Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добавките за масла - за или против?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    didich написа:
    Мисля, че няма добавка, която да закрепи издухал мотор, макар че търговците на коли по някакъв начин успяват - отиваш караш, пробваш колата всичко е супер, излизаш от автокъщата и след 20км пробег ти светла лампата за маслото, как го правят тия специалисти не ми е ясно С добавка за теч на антифриз вече се убедих, че работи, от някъде ми намаляваше антифриза по много малко и неможах да хвана къде го губи, налях си добавката в радиатора и всичко приключи, с добавки в моторното масло нямам опит, по скоро гледам да сложа някакво читаво масло
    +1
    vasil241985

    Коментар


      #32
      ogi28b написа:
      А майсторът ти ли го продава това, или го купуваш от трето лице? Аз не слагам такова и никога не съм слагал и също нямам никакви главоболия Гарантирам ти, че ако на следващата смяна не сложиш - също няма да имаш никакви главоболия. Ако имаш - те няма да са от липсата на това. ...
      Че то Motor Doctor не струва и 10 лева - затова казах че не е от чудодейните. А се надявам че ако не помага - поне няма и да навреди (то на 17 годишен двигател какво да му се помага е друг въпрос) и че се произвежда от (сравнително) известен производител в европейския съюз.
      ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
      ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
      ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

      Коментар

      Working...
      X