Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предни дискове за Punto 1 (малкия размер за 13 цола)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предни дискове за Punto 1 (малкия размер за 13 цола)

    Предложете ми марка от която сте доволни и да не е на космически цени като brembo Нещо средна хубост.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    кола

    Има много марки от 27 до 80 лв като има и остъпка поне 10% DF29232 GRAF 30,60TH-0780 SENTECH 24,90SMT672923 STEINHOF 48,50DDF170 FERODO 45,80R1033 ROTINGER 28,70
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Re: кола

      kluchar написа:
      Има много марки от 27 до 80 лв като има и остъпка поне 10% DF29232 GRAF 30,60TH-0780 SENTECH 24,90SMT672923 STEINHOF 48,50DDF170 FERODO 45,80R1033 ROTINGER 28,70
      Демек да си наготвя 60 кинта ... Щот ми предлагат едни от 40 лева 2та или нещо такова ... Ама не ги знам кви са.
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #4
        Аз си сложих някакви за по 19лв/броя (с отстъпка)... не мога да кажа нещо лошо. Спират си :DОбаче като чета как караш, може би теб няма да те устройват Въпросът е, че за талиги като нашите, съм на мнение че няма нужда от най-скъпите консумативи....
        Fiat Punto 75 SX - 1995, 4 врати

        Коментар


          #5
          bummer написа:
          Аз си сложих някакви за по 19лв/броя (с отстъпка)... не мога да кажа нещо лошо. Спират си :DОбаче като чета как караш, може би теб няма да те устройват Въпросът е, че за талиги като нашите, съм на мнение че няма нужда от най-скъпите консумативи....
          Бе питам щото разни колеги с брави-браво са сменяли и се оплакват ,че се деформирали дисковете и разни такива изкривявали се. И не ми се иска да си сложа поредния боклук дето "мяза на онуй, ама не е онуй" Питаи ма как спирам Не ми харесва спирането а помня ,че като взех колата бая си спираше. От зад е добре с дисковете. Ама от зад спира стабилно с тях като е натоварена и кантарите сработят. Ма като си сам или с още 1 човек усилието се пренася на предните и по малко на задните. Пък бая ръб имат . И спира ма няма някво рязко спиране или ритане ми едно такоа ко си по засилен и леко да подмине Нали като си знам си прая преценка кога и как ... Ма иначе за колко ше ги тракна енди нови дискове. Всичко друго съм сменял от зад ( Дискови с нови маркучи , накладки тръстинг ) и от пред нови маркучи и накладки пак тръстинг (са вече и дискове ще има ) По едно време мислех да слагам по големия спирачен апарат от 75 коня дето е за 14ка джанта ...
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар

          Working...
          X