Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти и гуми 17"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти и гуми 17"

    Колеги колко пари долу/горе е нормална цена за джанти с гуми 17" искам да са с гуми 215/40 или 225/40/17, че тука обикалях гумаджийниците и като им кажа, че искам джанти 17" 4х100 с ниски гуми нещо на 40 профил и се почват едни обяснения, че гумите били скъпи и започват да ми предлагат 16-ки, след което аз се отказам да споря и директно си тръгвам, на едно място ми обявиха цена от 350 лева за джанти само 16" и отделно гумите щели да ми ги дадат тънко и всичко ще ми стъпело около 550-600 лева, искам някой петолъчка 4х100 или 4х98 няма никакво значение
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    За 600лв джанти с гуми си е подарък.Обикновено 17-ки джанти поне 400лв ще ти трябват. 200лв остатък от 600-те лева за гумите ще инвестираш в някакви пластмасови галоши. Иначе по-реалната цена е да дадеш около 400-500лв за джантите + около 1000лв за нови гуми и сумата ще ти се върже около 1400лв за това, което искаш.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      BO написа:
      За 600лв джанти с гуми си е подарък.Обикновено 17-ки джанти поне 400лв ще ти трябват. 200лв остатък от 600-те лева за гумите ще инвестираш в някакви пластмасови галоши. Иначе по-реалната цена е да дадеш около 400-500лв за джантите + около 1000лв за нови гуми и сумата ще ти се върже около 1400лв за това, което искаш.
      Моля, четете правилно 600 за 16-ки с втора употреба гуми, дали ще са галоши не ме бърка, даже още по-добре да са галоши, е поне да се вижда шарката, не да са като сликове На мен джантите са ми по важни да намера нещо което ми допада, гумите не са толкова спешни, гледам няма много обяви с джанти 17"
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        Има само една единствена джанта, която ти трябва и може трудно да я намериш.Да видиш, че мисля за теб:http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...&t=32457Ако не я купиш губиш много в няколко насоки...
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          BO написа:
          Има само една единствена джанта, която ти трябва и може трудно да я намериш.Да видиш, че мисля за теб:http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...&t=32457Ако не я купиш губиш много в няколко насоки...
          Благодаря много, джантата наистина е трепач, обаче имам опасения... преди време излезна обява във форума с такива и бяха с големи заварки по тях дано да не са същите, другото което е че гумите са ми високи и няма да станат, а не знам дали ще ги даде без гумите, имаш ли рег. в ланча форума, че аз нямам
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #6
            Valiosport написа:
            BO написа:
            Има само една единствена джанта, която ти трябва и може трудно да я намериш.Да видиш, че мисля за теб:http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...&t=32457Ако не я купиш губиш много в няколко насоки...
            Благодаря много, джантата наистина е трепач, обаче имам опасения... преди време излезна обява във форума с такива и бяха с големи заварки по тях дано да не са същите, другото което е че гумите са ми високи и няма да станат, а не знам дали ще ги даде без гумите, имаш ли рег. в ланча форума, че аз нямам
            Мхм, мога да ти предложа същите БЕЗ ЗАВАРКИ. С гумите 205/40, нямат капачки обаче.

            Коментар


              #7
              Valiosport написа:
              BO написа:
              Има само една единствена джанта, която ти трябва и може трудно да я намериш.Да видиш, че мисля за теб:http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...&t=32457Ако не я купиш губиш много в няколко насоки...
              Благодаря много, джантата наистина е трепач, обаче имам опасения... преди време излезна обява във форума с такива и бяха с големи заварки по тях дано да не са същите, другото което е че гумите са ми високи и няма да станат, а не знам дали ще ги даде без гумите, имаш ли рег. в ланча форума, че аз нямам
              Има си телефон, звъни, питай и т.н. Няма какво да ти обяснявам повече.Но това е единствената джанта, която ти върши работа.Но и с гумите (215/40), които споменаваш пак ще имаш проблем.
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                BO написа:
                Valiosport написа:
                BO написа:
                Има само една единствена джанта, която ти трябва и може трудно да я намериш.Да видиш, че мисля за теб:http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...&t=32457Ако не я купиш губиш много в няколко насоки...
                Благодаря много, джантата наистина е трепач, обаче имам опасения... преди време излезна обява във форума с такива и бяха с големи заварки по тях дано да не са същите, другото което е че гумите са ми високи и няма да станат, а не знам дали ще ги даде без гумите, имаш ли рег. в ланча форума, че аз нямам
                Има си телефон, звъни, питай и т.н. Няма какво да ти обяснявам повече.Но това е единствената джанта, която ти върши работа.Но и с гумите (215/40), които споменаваш пак ще имаш проблем.
                С 215 гуми заспива само че на 40 профил, неговите са на 45 и 50, ако ги даде за 300 пари ги вземам още тая седмица
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар


                  #9
                  Valiosport написа:
                  ...ако ги даде за 300 пари ги вземам още тая седмица
                  Ами ако ги даде това е добре, но си е наглост от твоя страна.Купи си някакви турски боклуци и след 1-вата година каране ще ти се е искало да си вземеш тия, защото биха ти излязли по-евтино в крайна сметка. Ще се сетиш тогава за този ми пост и ще се самоутешаваш, че не съм бил прав, ама парите излезли от джоба ти ще говорят друго.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    За 300 трудно ще ги даде. То и сега не им иска много. Приятел си купуваше зимни гуми за лагуна двойка със 17" джанти. Малко под 1000 лева излязоха с монтаж, за размер 225/45, и то от най-евтините :D .
                    00' Bravo 105 JTD

                    Коментар


                      #11
                      BO написа:
                      Valiosport написа:
                      ...ако ги даде за 300 пари ги вземам още тая седмица
                      Ами ако ги даде това е добре, но си е наглост от твоя страна.Купи си някакви турски боклуци и след 1-вата година каране ще ти се е искало да си вземеш тия, защото биха ти излязли по-евтино в крайна сметка. Ще се сетиш тогава за този ми пост и ще се самоутешаваш, че не съм бил прав, ама парите излезли от джоба ти ще говорят друго.
                      Тея гуми и да ми ги подари не ми вършат работа, погледни окачването ми че с 15-ка гумите са влезли в калниците и трябва да не променям диаметъра на колелото ако искам да завивам, а размера ми е именно 205/40 или 215/40, колко да дам при положение че 450 е с гумите, аз гумите не ги искам казах, пък като не тея други ще се търсат, сега в момента и за 300 да ми ги даде са много по простата причина че ги нямам. Темата е с информативен характер
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        #12
                        Принципно ме кефи ефекта на ниската гума и за това искам по голями джанти :D Някой пробвал ли е да сложи по още 2 фланеца от лада между основния фланец и главината и след него, за да се изнесе с още 10 милиметра и крие ли някакви рискове тази интервенция?
                        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                        Коментар

                        Working...
                        X