Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов Акумулатор - предложения ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов Акумулатор - предложения ?

    Здравейте колеги, реших да си закупя нов акумулатор и искам да ми препоръчате някой добър . Fiat brava 1.4 12vГрешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Каквото и да вземеш си е на късмет... Принципно казват , че така наречениете необслужваеми акумулатори са с по-добър стартов ток и съответно би трябвало да са по-добри. Марка... сега съм с Варта (обикновенна) 60 ач за 135 лв и то на една година , честно казано не съм особено впечетлен, колата и зареждах акумулатора поне 3-4 пъти тая зима. Пада след като не я карам една седмица, ясно че има утечка някде но все пак....
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар


      #3
      Гигават

      Коментар


        #4
        Ако не бързаш довечера ще видя моя какъв е? Втора зима нямам проблеми с него, при условие че цяла седимица не паля колата щото ходя с метро на работа и през уикенда ходя само по срещите, до сега не ми е правил проблеми.Пали от раз.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Преди 4 години купих MONBAT 54Ah и при положение ,че карам само градско през работните дни и то не повече от 5 км - до работата ... та този акумулатор изкара 3 зими .... сега взех FIAMM - 54 Ah ама има определно по слаб стартов ток и това ме дразни .... но вече каквто и марка да вземеш от България...всичко е на късмет.. гледай поне да има по-голяма гаранция.
          Fiat Bravo 1.2 16V, 99г. -

          "Колата е като жената: обичаш ли си я , колкото и да ти харчи, няма значение"

          Коментар


            #6
            Mupo написа:
            Гигават
            +1Евтиният БОШ.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Гигават не е лош избор, но моя изпатка 3 месеца след като излезе от гаранция. По съвет на човек който е на ТИ със акумулаторите в БГ си купих акумулатор с най дългата гаранция за най ниската цена която намерих. Имай предвид, че какъвто и акумулатор да купиш в БГ ти е нужен и малко на късмет.
              Marea TD100

              Коментар


                #8
                Може би си прав колега, но е факт че Монбат отдавна не е това което бяха. Мой приятел тук от форума, при ежедневно каране на колата го изкара едва година и половина и сега ходи по мъките с гаранционното му подменяне.
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #9
                  аз пък с Magneti Mareli с 45ah вече втора зима и съм доста доволен зареждал съм го веднъж два пъти ама се си забравям музиката и сутринта кенц няма ток :D
                  Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                  Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                  Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                  Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                  Коментар


                    #10
                    Един + от мене за Банер взех го в края на септември миналата година и мога да кажа че и в наи големия студ върти като откачен а аз паля на газ и колата пали от 3-4-я път по няколко секунди вартене.

                    Коментар


                      #11
                      Bosch Silver S5 54Ah
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        Всичко е до късмет аз с Монбат карам 5 та зима и ми прави мизерии когато стане под -10 .
                        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                        Коментар


                          #13
                          Три години с "FIAM" /три доста студени зими/ и никакви проблеми
                          BRAVO 1.8 GT

                          Коментар


                            #14
                            Mupo написа:
                            Гигават
                            Четвърта зима изкарвам с него. За пръв път тази зима ми се наложи да го заредя и то защото бях забравил музиката на спрян звук да върти някво радио 2-3 дена. Понякога като ползвам GPS спирам звука на радиото и като не се чува забравям да го изключа като слизам от колата. Лятото няма проблеми, но зимата не е много здравословно за батерията явно
                            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                            Коментар


                              #15
                              Моя Гигават 60 амперов изкара 3 години и 3 месеца.Колата си палеше до последно с него,но взе да умаля при въртене и ме достраша да не замине нещо по електрониката и го смених.
                              Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
                              Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

                              Коментар

                              Working...
                              X