Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв акумулатор за Fiat Marea Weekened 1.9 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какъв акумулатор за Fiat Marea Weekened 1.9 ?

    колеги слизам долу до колата въртя и нищо Ни звук ни гък ААкумулатора ми беше отишъл отдавна,но аз все отлагах и само го зареждах А утре ще ходя да си купя нов Какъв да си взема като марка Ah и стартов ток П.П колата ми е Fiat Marea Weekened 1.9 gtd 105 искам някой малко по силен от заводските параметри!! И ако е по силен акумулатора от заводските параметри има ли някаква разлика и опастност!!Грешен раздел -> Преместена. Допълнено заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Не си написал най важното’’Цената’’,почват от 110 лв до 280 лв,това е за 60 ампера.За твоята е достатъчен и 60 ампера.Исках да е с по висок стартов ток.Този беше най доброто от към цена и стартов ток.Аз купих на Ексайд http://store.emk-33.com/product/3816...e-premium.html.
    Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
    Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

    Коментар


      #3
      Искам 72 Ah с голям стартов ток!!!Мисълта ми е като марка да ми препоръчате и оригиналните пазмери какви са!!!Ще могат ли от 64Ah нагоре да влязат в кошчето за акумулатора

      Коментар


        #4
        glupaka написа:
        Искам 72 Ah с голям стартов ток!!!Мисълта ми е като марка да ми препоръчате и оригиналните пазмери какви са!!!Ще могат ли от 64Ah нагоре да влязат в кошчето за акумулатора
        74Ah на Монбат е моя.
        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

        Коментар


          #5
          и колко ти е стартовия ток ? и влиза в помещението за акумулатора?

          Коментар


            #6
            магнети марели 72 ач 172лв

            Коментар


              #7
              glupaka написа:
              и колко ти е стартовия ток ? и влиза в помещението за акумулатора?
              Колега, утре ще ти дам точните параметри на акумулатора. Малко трудно влиза. Пречи му тръбата на дебитомера, но побутваш и влиза точно. Четвърта зима кара вече.
              04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

              Коментар


                #8
                12V 75Ah 730A ENТук се вижда, как влиза на мястото си.Кабела на стартера пречи да се види стартовия ток. 730 ампера е.
                04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                Коментар


                  #9
                  Колегата charliii те е насочил към много добър акумулатор с 36м. гаранция. Само ще го допълня, че за същите пари в момента можеш да вземеш 64Ah/640А стартов ток - абсолютно достатъчни за 1,9JTD и не прекалено "голям" с евентуално недозареждане при кратки преходи и често палене в града.Ред. charliii, чукни интервал или изтрий точката в края на линка /след html/, защото така връзката не работи.

                  Коментар


                    #10
                    =Rudi= написа:
                    Колегата charliii те е насочил към много добър акумулатор с 36м. гаранция. Само ще го допълня, че за същите пари в момента можеш да вземеш 64Ah/640А стартов ток - абсолютно достатъчни за 1,9JTD и не прекалено "голям" с евентуално недозареждане при кратки преходи и често палене в града.Ред. charliii, чукни интервал или изтрий точката в края на линка /след html/, защото така връзката не работи.
                    Аз също съм за Exide. На едната кола (1.7 D) съм с такъв, супер съм доволен.

                    Коментар


                      #11
                      х3 за Ексайд - 64А 640 стартов ток съм 3 та година.
                      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                      Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                      Коментар

                      Working...
                      X