Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво 1.4 12 масло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат браво 1.4 12 масло

    здр колеги предстои ми смяна на маслото сега карам с "D-Parts" 1040 обаче нещо много ми тракат повдигачите. По двигатела са сменени гумичките на магистралата разпределителния вал е в добро състояние колата е на 250к и се кара предимно на метан аз съм се спял на 1. ТОВА2. ТОВА3. ТОВАчакам мнения кое е наи добро може да препорачате и нещо друго

    #2
    3-то и то от Метро. По спомени при последната смяна го взех за под 65лв кастрола. Сега на метро имаше пак някаква промоция на магнатек само че 5л туба май беше към 75лв
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      В "Карфур" също често пускат Кастрл на промоция, вече два пъти хващам далаверата .
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        Фиат браво 1.4 12 масло

        Колега , какво масло взе в крайна сметка ?Аз колкото повече чета , толкова повече се обърквам.Моята е след ремонт . Преди това беше с TOTAL ( наричам го вече ,,тотал анал’’ ).Преди това ЕССО , ама ПЕЖО (където ми правеха колата преди ) си смениха доставчика ...Успех и поздрави !
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #5
          Привет колеги и аз четох и се чудих и накрая се навих на това Liqui Moly 10W40 Мos2 . Ще го видим какво ще излезе след няколко хиляди километра като отворя главата да погледна вала в какво състояние е. За сега не знам дали си внушавам, но като че ли поутихна мотора. Повече се осланям на мисълта, че е заради новото масло, но да видим. Моля някой колега който е по-запознат да сподели. Удачно ли е да се сменя вискозитета на маслото и вида т.е. пълна синтетика и полусинтетика през различните сезони визирам лято и зима най-вече при екстремните температури. Благодаря на всички които ще споделят мнение.
          Кара водно кололо
          Fiat Bravo SX 1,4 12 V LPG 8,6/100

          Коментар


            #6
            kolegi izvinqvam se za latinicata parvo ponej sam na rabota i kompa mi e mn baven nemoga da ka4vam nikakvi programi i zaradi tova nemoga da pi6a na BG. Ta az karam sas Ligui Moli 10 w 40 fiata mi e 1,4 12v i sam izminal 50 000 km sas 3 ssmeni na maslo izklu4itelno tiha i ne traka ni6to i otnovo se izvinqvam za latinicata

            Коментар

            Working...
            X