Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разлика между дизел Б3 и евродизел 10 ppm?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разлика между дизел Б3 и евродизел 10 ppm?

    Каква е разликата между предлаганите от Лукойл два вида дизел: дизел Б3 и евродизел 10 ppm? Кой е масовият по бензиностанциите?Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно!Редактирано заглавие. Преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    B3 горивото е с повече съдържание на био смеси.Демек слагай от другото
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Дизел Б3 е евродизел 10ррм с 3% съдържание на биопродукт. Ако не се лъжа дайе от началото на тази година влезна в сила закон който задължава всички бензиностанции да продават само биодизел демек Дизел Б3.
      Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

      Коментар


        #4
        BO написа:
        B3 горивото е с повече съдържание на био смеси.Демек слагай от другото
        A как да го позная другото? По бензиностанциите продават просто дизел (различните марки бензиностанции с различно име) или по-скъпия, който е с добавки-зимен, спортен или други подобни.Никъде не съм видял да продават дизел с добавка био или да си пише дизел Б3.То вярно, че аз зареждам само на ЕКО, но не съм забелязал по таблата на другите бензиностанции такова разграничение.
        Harzulov написа:
        Дизел Б3 е евродизел 10ррм с 3% съдържание на биопродукт. Ако не се лъжа дайе от началото на тази година влезна в сила закон който задължава всички бензиностанции да продават само биодизел демек Дизел Б3.
        А защо Лукойл продава на едро и евродизел 10 ppm? Къде се продава на дребно, според теб?

        Коментар

        Working...
        X