Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крушки по арматурното табло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Няма проблем колеги , подмяната е направена. Всичко по демонтажа и монтажа е спазено , плюс предпазните мерки с подаване на контакт при свалено табло Не съм имал претиснение за тези неща , просто незнаех вида на лампичките.
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #17
      Колеги кажете магазини във софия от където мога да си закупя обикновенни кристални светодиоди
      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
      .

      Коментар


        #18
        На моята брава километража накрая кам 180 до 220 започна да свети по слабо там.Колеги помагайте...кажете въобще как се стига до смяната на диодите които осветяват километража?Кое се разглобява,кое се сваля,как се прави,че до сега не съм имал такъв проблем и не знам от къде да започна...много ще съм благодарен ако някой сподели своите знания по този проблем...
        Fiat power...

        Коментар


          #19
          omonkes написа:
          На моята брава километража накрая кам 180 до 220 започна да свети по слабо там.Колеги помагайте...кажете въобще как се стига до смяната на диодите които осветяват километража?Кое се разглобява,кое се сваля,как се прави,че до сега не съм имал такъв проблем и не знам от къде да започна...много ще съм благодарен ако някой сподели своите знания по този проблем...
          махаш капака на бушонитекато се наведеш в горната част ще мидиш един винт, развиваш гослед това смъкваш волана в най-долна точкаи започваш с винтовете - шестостенимахаш първо пластмасата пред таблото, после и самото таблоима 3 куплунга, откачаш гии таблото излизада знаеш, че имаш над 20 лампинаскоро ги броих бяха май 22прегледай всички как са и смени изгорелитесамо за осветлението май са над 8ще видиш
          Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

          Коментар


            #20
            Моето на бравата преди 3 дена го свалях ама на... Не го снимах...
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #21
              M5kov много ти благодаря колега,страшно много ми помогна информацията ти...евала на такива като теб
              Fiat power...

              Коментар


                #22
                gamma написа:
                Ако не ти се рови да запояваш по платката ползвай тези:
                А тези LED от къде?

                Коментар


                  #23
                  Да тези лед откъде и има ли зелени?
                  http://www.pljuvalnik.com
                  Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

                  Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

                  Коментар


                    #24
                    omonkes написа:
                    M5kov много ти благодаря колега,страшно много ми помогна информацията ти...евала на такива като теб
                    Колега, задължително си смени всичките крушки, иначе после при монтажа може да не ти светят тези които не си сменил защото те са с прегоряли жички и от сътресението при демонтаж-монтажа прекъсват и само ще се ядосваш. Успех

                    Коментар


                      #25
                      някои хора не гледат датата на последните мнения хаха
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        #26
                        ако дадеш на контакт със смъкнато табло какво ще стане защото аз моята даже я палих и карах

                        Коментар


                          #27
                          fiat_marea написа:
                          ако дадеш на контакт със смъкнато табло какво ще стане защото аз моята даже я палих и карах
                          Компа ще запише грешка и ламБата на airbag-а ще ти светне.Следва чистене на грешката .... отиде една каса бира

                          Коментар


                            #28
                            dobre 4e nqmam airbag-а Пиши на кирилица!Модераторски екип на fiat-bg.org

                            Коментар


                              #29
                              Здравейте, имам няколко изгорели лампички, ако някой знае къде се продават от тези с диодите да каже , и също това че имат резистор вътре сигурно ли е ? Виждам, че мненията са малко старички, но може някой пък да знае

                              Коментар


                                #30
                                dedicha написа:
                                Здравейте, имам няколко изгорели лампички, ако някой знае къде се продават от тези с диодите да каже , и също това че имат резистор вътре сигурно ли е ? Виждам, че мненията са малко старички, но може някой пък да знае
                                A знаеш ли защо са ти необходими диоди да слагаш?

                                Коментар

                                Working...
                                X