Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможно ли е двигателя да събира 1,8л масло?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Аиде вече и запали фитилите на колежката ... ще се сменя ангренаж ...
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    Коментар


      #47
      HCO написа:
      Аиде вече и запали фитилите на колежката ... ще се сменя ангренаж ...
      Ми колега с оглед действията на предишния собственик,мисля че това е най правилното и безопасно решение
      Bravo 1.2 16v
      Lancia Dedra 1.8 16v
      Suzuki GSXR250R

      Коментар


        #48
        Предишния собственик може да се намеси в темата ако желае и даде обяснения за всичко защото тогава твърдеше ,че автомобила е перфектен.Съгласно постовете на предишния собственик ремъка е сменен.Цитатите по долу дават представа за историята на автомобила в България.
        Не мога да открия белезите...Всичко е разместено вече благодарение на моя милост...всмисъл колянов вал, разпределителни валове и т.н.В момента колата седи разглобена и ме чака да благоволя да я сглобя, но...не знам как да зацепя ремъка Ако някой може да ми помогне със съвет, картинка или каквото и да било ще съм много благодарен.
        Аз имам такава Брава.Имах "честта" даже да видя двигателя отвътре (за това аз съм си виновен) и мога да ти кажа от опит, че двигателя като изработка, вървеж и горене и много добър.Аз лично съм доволен.За надбягвания не става да, но ти едва ли го взимаш за това.Динамиката му е много прилична.За сравнение върви повече от Ланчата ми в подписа, която е 1.6 75 к.с.
        Колега, ако си решил да си купуваш такава кола аз мога да ти дам моята за тези пари.Ще бъде идеално и за двамата.Гарантирам за колата изцяло.Има си сервизна книжка, сменен е ангренажния ремък, маслото е на 5000 км.Колата е с хубави гуми, регистрация, застраховка, преглед и всичко, от което се нуждае една кола Има четири еърбега, АБС, климатик, регулиращи фарове 99 година бежов металик.Има и още, но в момента не се сещам.Внесох я преди 4 месеца, но я продавам, защото колите ми идват малко множко.Ако имаш интерес пиши или звънни на .......
        Колеги, Бравичката е с климатроник, но е без фреон, защото в един прекрасен сервиз при смяна на ангренажен ремък бог знае защо бяха развили едната тръба.Явно им е пречела.Сега отново тръбите са свързани, но трябва да се напълни с фреон. Колата вече е без бутилката за газ, защото всеки, който се поинтересува за колата не искаше газ.Сега колата си е така, както е излязла от завода. Предвид многото некоректни и изнервени купувачи (особено вчера) съм решил, че на никой повече няма да направя услугата да докарам колата в София, за да я гледа.Автомобила е достатъчно изгоден и хубав и който се интересува ще дойде да я види на място.Все пак това са само 20 км. и за един сериозен купувач не са проблем Последно и най-важно - цената е 4800 лв. и НЕ СЕ КОМЕНТИРА,най-малкото защото колата е изрядна. Бъдещия купувач ще е облагодетелстван, защото в експертната оценка на застрахователя колата е оценена на 1500 лв, а по принцип реалната оценка възлиза на 6300 лв. (Благодаря на момчето, което ми направи тази услуга!) На хората, които им е ясно знаят, че това намалява разхода за данъка и за нотариус. Желая приятен и ползотворен ден на всички!
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #49
          nanobanano написа:
          Предлагам веднага да източите маслото и със сигурност ще източите по-малко от 2 литра Може и да не показва вярно щеката за това си проверете да не кара в момента с малко масло
          Е,аз познах (за съжаление)
          Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

          ZFA16000002608488

          ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

          Коментар


            #50
            Ники, мерси за цитатите. Така като чета си мисля, че все пак ангренажния ремък е сменян. Дали Слав лично се е пробвал да го прави или в крайна сметка са го направили в някой сервиз (защото пише, че са откачили едната тръба за климатика и фреона е изтекъл - а колата наистина беше с източен фреон като я взех), може само да гадаем. Но за сега мисля да не го сменям ...

            Коментар


              #51
              maiska написа:
              Ники, мерси за цитатите. Така като чета си мисля, че все пак ангренажния ремък е сменян. Дали Слав лично се е пробвал да го прави или в крайна сметка са го направили в някой сервиз (защото пише, че са откачили едната тръба за климатика и фреона е изтекъл - а колата наистина беше с източен фреон като я взех), може само да гадаем. Но за сега мисля да не го сменям ...
              това май не се връзва с подписа ти ""ПравИ каквото трябва, ....."при такъв леш с маслото - ако са сменили само някой ролки ’щото другите могат да карат’ и са сложили ремък ’мейд ин чайна’ .... поне накарай НСО да огледа ангренажния възел

              Коментар

              Working...
              X