Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна масло на автоматична скоростна кутия Фиат Крома!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна масло на автоматична скоростна кутия Фиат Крома!

    Здравейте,
    Колеги искам да сменя маслото на скоростната кутия на Фиат Крома 1,9 JTD 150к.с. 2006г. , моля предложете сервиз за смяна или във Варна или София ако някой има опит, моля да сподели! Доколкото съм проучил, при смяна е добре да се ползва машина за да може да се смени цялото масло.
    Благодаря предварително на всички отзовали се!
    П.П.
    Може и някой сервиз в Плевен или Русе... ако някой колега има нещо предвид.
    Предвиждам да закупя SELENIA TUTELA GI/VI -1л.=42лв.

    Последна редакция от morfein_a; 01.09.2016, 14:35.
    link

    #2
    Сложи същото масло на половин цена.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Сложи същото масло на половин цена.
      Колега, благодаря за инфото, може и това, но очаквам и други мнения и препоръки- най-вече за място (сервиз) с машина за смяната му!
      П.П.
      Тук в Търново, няма такава машина и много се дразня.... тази северната част на страната направо забравена от бога...
      link

      Коментар


        #4
        В Джемини в София със сигурност го сменят с машина.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Благодаря ти, сега чакам оферта именно от Джемини.
          П.П.
          Ако някой колега има опит моля да сподели...
          link

          Коментар


            #6
            Питай ги изрично дали може ти да си донесеш маслото, защото това, което го слагат отговаря на стандарт 3309, което не е абсолютно точното за тази кутия.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              Това и направих...
              Благодаря!
              link

              Коментар


                #8
                А защо не направиш 2-3 частични смени на маслото ? Защо държиш да бъде пълна смяната ?
                Аз също като теб се бях запалил и държах да е задължително пълна смяната, след което предприех точно това, което цитирах по-горе.
                Но ти си решаваш. В София - Джемини и Автоматик сервиз на бул. Черни връх. Поне аз за други машини не съм разбирал, дори и Коко от Малинова няма.
                Успех!

                Коментар


                  #9
                  Теоретично и за Дунев знам, че имат машина, ама някак си аз лично бих се доверил на тези, които правят само едно нещо, като машината им е част от бизнеса, а не на тези, на които машината им е целия бизнес.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар

                  Working...
                  X