Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава 1.6 103 коня - странен мирис

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да абсолютно същата.
    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

    Коментар


      #17
      Аз един път няма да забравя се прибираме 5 човека от едно място. И вечерно време октомври, хладно, затворени прозорци. И изпреварвам един тир трета дъно 80-100-120-130 ... и един от компанията :- Абе Джони, ко става, отваряй джама, че не се диша. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 проблема всъщност е че гърнето ми изпуска по средата.
      FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
      FIAT Punto sx 75 '94

      Коментар


        #18
        Как изглежда този катализатор? Да не е ендо малко метално нещо след ламбда сондата? На мен ми е такова и изобщо не ми прилича на каталзиатор. Не знаех, че тези коли от 96г. имат подобни неща. Иначе мииса както го описваш точно на такова прилича - катализатор. Не му обръщай внимание, изрежи я да се нажежи едно хубаво, карай така известно време (да и е горещо) и за малко ще се оправи
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #19
          Не е това, малкото буренце, следващото, истинско гърне е Огледах вчера и видях, че задното ми гърне е пробито и духа оттам също, да не би да се завихря нещо въздуха под купето и да го усещам за това, а не да е издънен катализатора, гърнето е пробито отгоре и духа към купето
          Прикачени файлове
          кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
          кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

          Коментар

          Working...
          X