Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мнения за покупка на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мнения за покупка на Стило

    не можах да намеря такава тема с търсачката и тъй като искам да си купя стило тия дни, ако може малко помощ ще ми добре дошлоосновно - скъпа ли е поддръжката - съединител, турбо, демпфери - не намерих тема с цени на частинадеждно ли е жтд или да се набутвам в бензинововсеки отзив ще ми е от полза

    #2
    Re: мнения за покупка на Стило

    iwo19 написа:
    не можах да намеря такава тема с търсачката
    Ако напишеш в търсачката "мнения стило", ще се изненадаш от резултатите.

    Коментар


      #3
      Re: мнения за покупка на Стило

      iwo19 написа:
      не можах да намеря такава тема с търсачката и тъй като искам да си купя стило тия дни, ако може малко помощ ще ми добре дошлоосновно - скъпа ли е поддръжката - съединител, турбо, демпфери - не намерих тема с цени на частинадеждно ли е жтд или да се набутвам в бензинововсеки отзив ще ми е от полза
      Здравей колега! Ще ти дам отзив като търговец на авточасти- взимай смело JTD мотор. Има хубави скъпи консумативи като например демпферен маховим за около 1000лв, скъпички дюзи, регулатор и датчик налягане на Common rail-a, разбива тампоните на двигателя от вибрациите и т.н. Сега сериозно- прочети горното мнение на колегата ogi28b и ще намериш доста за този модел.
      ex. Fiat Marea 1.6 16V
      ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
      Lancia Kappa 2.0 VIS

      Коментар


        #4
        http://www.google.com/cse?cx=0097173...nie&gsc.page=1
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Аз пък не мога да се оплача от Стилото си. :D Демпферната шайба я купих за 150лв. Трета година го карам и съм му сменил само тази шайба ,задните тампони и жилата на ръчната спирачка. Преди месец като тръгнах за Китен напълних резевроара до гърловината. Минах 1200км и тогава пресветна лампата .По компютър ми даде среден разход 4.5л за тия километри.Така ,че от всяка кола има доволни и недоволни колеги .Бих казал че няма лоши марки и модели а има лошо карани и поддържани автомобили . Попаднеш ли на запазено Стило няма да имаш проблем . :D
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #6
            Re: мнения за покупка на Стило

            ogi28b написа:
            iwo19 написа:
            не можах да намеря такава тема с търсачката
            Ако напишеш в търсачката "мнения стило", ще се изненадаш от резултатите.
            http://forum.fiat-bg.org/search.php?mode=results - да колега , изненадан съм - няма нищо което да ми помогне- 999 теми извън това , което питам

            Коментар


              #7
              Princo написа:
              http://www.google.com/cse?cx=009717353265286543453%3Aqj2pobmulf8&ie=wind ows-1251&q=stilo+mnenie&sa=%D2%FA%F0%F1%E5%ED%E5&siteu rl=forum.fiat-bg.org%2Fsearch.php%3Fmode%3Dresults&ref=forum.fia t-bg.org%2Fviewforum.php%3Ff%3D7&ss=2462j922084j12#g sc.tab=0&gsc.q=stilo%20mnenie&gsc.page=1
              това помага, но въпроса е - за чии ч---п е търсачката на форума, като трябва да се мине през гугъла ?мерси !постовете са с много стари дати - направо нищо не ми помага за сегапреди години имах темпра - късаше ми нервите , но беше прекрасен автомобил като цяло, като чета мненията - от осанна до разпни го - явно същата история продържава

              Коментар


                #8
                iwo19 написа:
                ...но въпроса е - за чии ч---п е търсачката на форума, като трябва да се мине през гугъла ?мерси !
                Добре дошъл, колега iwo19!И, да, това е въпроса. Не разбирам думата ч---п , превеждам се я като чеп и така смисъла на написаното от теб ми се връзва.Все едно.Аз в тази тема няма да пиша, защото наистина, всяка седмица пъква такава тема.Написах в друга такава, че Стилотата станаха на 10+ години и тепърва ще стават актуален модел на Фиат.Та за търсачката:В полето за търсене не пишеш нищо. Натискаш търсене и в новия прозорец вече си пишеш критериите. И така търсиш. Що е така? Еми отговора и аз не го получих... А питах когото трябва. Вярвай.Чест и почитания, Др. Коцев за това "Аз пък не мога да се оплача от Стилото си."И аз така. :D
                Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                Коментар


                  #9
                  много смислен пост - благодаря за което, ч--п е точно това, което предполагате.Знам какво е фиата, но поради бюджетни причини съм се насочил към тая марка, искам евтина кола, да държи на корозия и да я карам с минимални разходи, но основния въпрос беше - жтд или бензинка - кое е по-надеждно и с по-ниски разходивъпреки всичко очаквам някакви смислени мнения - постове от 2007 година през търсачката са неактуални.Евентуално да се ориентирам към алфа ?благодаря на всички отзовали се

                  Коментар


                    #10
                    Чакай. Стой.Ето я темата.Никакви Бети. Обидно е, нови колега iwo19http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=101955&highlight=Наистина писах миналата седмица.Успех желая. С читаво Стило.
                    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                    Коментар


                      #11
                      някой от Благоевград - да удари едно рамо - има една автокъща Иванчев - има 3-4 стилота, да им удари едно око ако може, че съм от Русе чак.1.6 не върви, 1.8 с 3 ламбди и 2 катализатора, хммм да взема да търся мазерати ли !!??не съм нов във форума - чета го от години - просто нямах регистрация от чист мързел - не съм по писането много, ама сега ми се налага / считайте , че съм прочел целия форум/

                      Коментар


                        #12
                        iwo19 написа:
                        някой от Благоевград - да удари едно рамо - има една автокъща Иванчев - има 3-4 стилота, да им удари едно око ако може, че съм от Русе чак.1.6 не върви, 1.8 с 3 ламбди и 2 катализатора, хммм да взема да търся мазерати ли !!??не съм нов във форума - чета го от години - просто нямах регистрация от чист мързел - не съм по писането много, ама сега ми се налага / считайте , че съм прочел целия форум/
                        Проблемите - главно в електрониката.(При дизела съединитела,маховика,абе работите дето ти ги каза колегата с авточастите)Окачването поне е евтино,купето няма грешка,освен евтините използвани материали вътре.Тва е от това,което съм чел из форума.А ако искаш да добиеш наистина представа - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...er=asc&start=0 .Приятно четене !
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #13
                          Колега, взимай Стило и хич не се замисляй,по отношение цена комфорт трудно ще намери нещо по доброАз от една година карам 1,9jtd оправих само предницата и обслужване, нищо друго, а е от най плютата година-2002!!!
                          Stilo 1.9jtd
                          неудоволствието от ниското качество остава много по-дълго, от удоволствието от ниската цена

                          Коментар


                            #14
                            Че има по-добро има и винаги ще има нещо, което е по-добро. Аз имам от 2 години Стило, проблеми нормални с еърбег-а, смених като г-н.Коцев демпферната шайба, шайбата на алтернатора, но това са неща, които при всяка кола рано или късно се сменят. Евтини материали, ми от кола нисък клас скъпи ли материали да искаме. Мене пластмасите в купето си ми харесват и като цяло Стило си ми харесва. Ако си по-оправен от към технически познания и умения колата ще ти доставя голямо удоволствие. Имам 7 пътувания България-Италия ами нито веднъж колата не ме е поставила в положение да искам да я зарежда. Пълня резервоара и пътувам. Честно казано не съжалявам, че си дадох парите за този модел, нисък разход на гориво, евтина поддръжка (все пак съединител се сменя много рядко), много еластичен и здрав мотор и според мен доста приличен външен вид.
                            FIAT STILO 1.9JTD 2002

                            Коментар

                            Working...
                            X