Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой кара ли Multipla със заводски метан ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой кара ли Multipla със заводски метан ?

    Да даде малко отзиви
    Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

    #2
    Поне съвсем малко да си беше направил труда и да прочетеш темата, която е още на първата страница, на която си писал и ти:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=58559
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Ема тя е за модела като цяло, аз се интересувам конкретно от заводския метан. Видял съм всичко...
      Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

      Коментар


        #4
        Pavkataa написа:
        Ема тя е за модела като цяло, аз се интересувам конкретно от заводския метан. Видял съм всичко...
        Какво точно те интересува, което да не го пише в оная тема?
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Само много внимавай че повечето мултипли със заводски метан дето продават са счупени от каране.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            колега аз имам с заводски метан уникална кола с едно зареждане от 50 лв мината 550 км смесен разход няма проблеми даже пали на метан
            FIAT BRAVA 1.6 16V 98

            Коментар


              #7
              Ако си достатъчно технически грамотен и можеш сам да си правиш колата - взимай заводска метанка !Ако очакваш газаджии да ти я поддържат си вземи нещо друго , освен ако не си близко до гр.Септември.И не е важно дали е "скъсана" от каране а как е подържана. И да няма прекалено ръжда де.Разход от 50лв за 550км не е невъзможен ама много пенсионерски трябва да се кара.Със сериозно натискане извънградско се движа около 6,5 килограма (12лв.) на 100 километра.
              FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

              Коментар


                #8
                Nikolow написа:
                Ако си достатъчно технически грамотен и можеш сам да си правиш колата - взимай заводска метанка !Ако очакваш газаджии да ти я поддържат си вземи нещо друго , освен ако не си близко до гр.Септември.И не е важно дали е "скъсана" от каране а как е подържана. И да няма прекалено ръжда де.Разход от 50лв за 550км не е невъзможен ама много пенсионерски трябва да се кара.Със сериозно натискане извънградско се движа около 6,5 килограма (12лв.) на 100 километра.
                Извънградско ? Е че аз със правения метан правя 100 км за 10 лева извънградско
                Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

                Коментар


                  #9
                  Nikolow написа:
                  Ако си достатъчно технически грамотен и можеш сам да си правиш колата - взимай заводска метанка !Ако очакваш газаджии да ти я поддържат си вземи нещо друго , освен ако не си близко до гр.Септември.И не е важно дали е "скъсана" от каране а как е подържана. И да няма прекалено ръжда де.Разход от 50лв за 550км не е невъзможен ама много пенсионерски трябва да се кара.Със сериозно натискане извънградско се движа около 6,5 килограма (12лв.) на 100 километра.
                  Че то на мойто дизелче с 11 лв минавам 100 км извънградско. За чий ми е тоя метан ако гори толкова.
                  http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                  Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                  FIAT БРАВО 1.2 16v
                  ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                  FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                  Коментар


                    #10
                    Дa се прaвят срaвнения с пунто и брaво е безмислено.Срaвнете с другите двигaтели монтирaни нa мултиплa , добло , либрa , големите aлфи.Aз гледaм с кaкво дa сменя мултиплaтa в този клaс и се зaглеждaм по туaрaнa и frv хондaтa.
                    FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

                    Коментар


                      #11
                      Аз също съм доволен,от както я притежавам съм минал почти 13хил.км. от май месец.На мен лично разхода ми е 12лв. градскои 9 извънградско,от както съм я обслужил ремонти не съм правил.Много удобна кола широка,лесно се кара в града,много удобни странични огледала в комбинация с парктроник се паркира лесно.Като минуси мога да кажа двигателя не е от най-пъргавитеколата е тежка плюс метана,но за мен това не е проблем.
                      Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                      Коментар


                        #12
                        infineon написа:
                        Nikolow написа:
                        Ако си достатъчно технически грамотен и можеш сам да си правиш колата - взимай заводска метанка !Ако очакваш газаджии да ти я поддържат си вземи нещо друго , освен ако не си близко до гр.Септември.И не е важно дали е "скъсана" от каране а как е подържана. И да няма прекалено ръжда де.Разход от 50лв за 550км не е невъзможен ама много пенсионерски трябва да се кара.Със сериозно натискане извънградско се движа около 6,5 килограма (12лв.) на 100 километра.
                        Че то на мойто дизелче с 11 лв минавам 100 км извънградско. За чий ми е тоя метан ако гори толкова.
                        Ами, че то един приятел минава на бензин 100км за около 5лв. Вярно със скутерче, ама на бензин. :D
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар

                        Working...
                        X