Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Временно връзване на ауспух

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ОК
    Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

    Коментар


      #17
      Странно, не виждам да съм ти се извинявал, не мисля че има за какво.

      Коментар


        #18
        От понеделник съм жител на Варна и мога да се опитам да ти помогна с генерацията на кемпера.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #19
          Благодаря ти. Аз днеска се изтъркалях отдолу и вързах нещата. Стана много здраво, даже се притеснявам да не повдигнах много нагоре всичко. Утре ще го запаля и мръдна напред назад да видя опира ли нещо. Иначе засега гумени тампони няма да слагам, щом чак пролетта ще го подкарвам няма смисъл да ми мръзнат и скапват през зимата. Проблема е, че всичко не само виси, ами прави и опън тук таме и затова тампоните се скапват бързо, носят не само тежестта ами и опъна. Общо взето след всяка зима се налага смяна, даже без да го карам. Напукват се, даже директно се късат и ги намирам отдолу на земята. Тъй че като го закарам при майсторите това ще искам, да прогонят опъна.

          Коментар


            #20
            Тампоните ти са нещо подобно:Явно, попадаш на не особено качествени, затова се късат. Може да ги заздравиш, като им сложиш отвън по някоя скоба за водно съединение, каквито ти беше показал някой в началото на темата.
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #21
              muns61 написа:
              Явно, попадаш на не особено качествени, затова се късат. Може да ги заздравиш, като им сложиш отвън по някоя скоба за водно съединение, каквито ти беше показал някой в началото на темата.
              Няма ли да се появят вибрации когато стегне тампоните със скоби?
              Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
              Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

              Коментар


                #22
                С дълга биндер лента-опашка-вързана върху тампона с два оборота две години никакви вибрации.
                Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                Коментар

                Working...
                X