Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Cмяна на ангренажен ремък

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Cмяна на ангренажен ремък

    Kолеги вече трябва да сменя ремъка и ролките и искам да попитам горе долу колко ще ми излете като обща сума.Колата ми е браво 1.6 16 2000г

    #2
    Re: Cмяна на ангренажен ремък

    към 300 лв работа и части и водната помпа и пистовия ремък задължително

    Коментар


      #3
      водната помпа ако не тече не я сменяй.тя не е на ангренажа и може и после да се смени.това им е хубаво на тези мотори

      Коментар


        #4
        Благодаря колеги утре мисля да ходя на сервиз но утре незнам да ли ще работят сервизите

        Коментар


          #5
          Ангренажни к-ти Dayco + монтаж:Fiat 1.6 16V - 187 лева
          Това от обявите във форума.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            Това е доста добра оферта 187лв. с включен монтаж(до колкото разбирам).Комплекта не е лош,вътре едната ролка е NSK,другата е KOYO.Вече пистовите ремъци са три ако има климатик.Водната помпа,както каза колегата не е към ангренажа,така че може и да не я сменяш.
            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

            Коментар


              #7
              Колеги днеска ходих да търся майтори навякаде ми казаха различна цена незнам какво да правя

              Коментар


                #8
                Ангренажния ти комплект грубо е около 130-140лв.Вече за смяна ако е само ангренажа не знам как вземат сервизите при те.Иначе тук в Габрово цената е около 80лв.
                Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                Коментар


                  #9
                  И двете ролки на пистовите ремъци по 40лв/бр.(цената е за INA)И без това се разкачат ремъците заради ангренажа, така че смени и тях с ролките.
                  LANCIA DELTA '98 1.6i, 16V LANCIA Y '97 1.2 Mono
                  LANCIA KAPPA SW Pinifarina 2.4 TDS '98г.
                  LANCIA LYBRA 1.9 JTD 2000г.
                  FIAT BRAVA 1.6 16V 2000г.
                  FIAT STILO 1.6 16V 2002г.

                  Коментар


                    #10
                    колеги под 300 лева няма тука в Стара Загора целия комплект без водна помпа 250 лева + 50 за майстора

                    Коментар


                      #11
                      runes написа:
                      колеги под 300 лева няма тука в Стара Загора целия комплект без водна помпа 250 лева + 50 за майстора
                      и става въпрос за качествени части а не китайски

                      Коментар


                        #12
                        Ако в сервиза нямат петите за застопоряване на валовете, то по-добре въобще не отивай там.Даже това е първото, което питаш, а след това цените за работата.Ето ти обявата, където писах по-рано:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...start=15Там използват и петите за валовете.Ако си запазиш час, идваш, правят ти я и дори и пари ще ти останат след разходката.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #13
                          SKF ролки с ремъци Гейтс ги гледах на цена около 180лв , но не си спомням това с отстъпката ли беше или не и с ДДС ли е.Във Варна , офиса под Колхозния пазар.
                          FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

                          Коментар

                          Working...
                          X