Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отзиви за новата Крома като втора ръка?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    pplk написа:
    staik написа:
    Колеги, сега в този студ кромичките ви загряват ли до оптимална температура? Ако загряват след колко км?Моята не иска да вдига над 60-70 градуса....
    Моята кове средата, но след смяна на термостата. Вярно че бая време и трябва, ама го прави.
    Значи ще трябва да сменям термостата. Благодаря ви много!
    Grande Punto 1.3 75 hp
    Croma 1.9 Multijet 150 hp

    Коментар


      [quote="staik"]
      pplk написа:
      staik написа:
      Колеги, сега в този студ кромичките ви загряват ли до оптимална температура? Ако загряват след колко км?Моята не иска да вдига над 60-70 градуса....
      Моята кове средата, но след смяна на термостата. Вярно че бая време и трябва, ама го прави.
      Моята има подгряване и качва много бързо , и държи на средата.
      Fat Croma 1.9 16v multijet
      Ex..FIAT MAREA 1.8.16v HLX

      Коментар


        Смених термостата. Сложих на BERH и веднаха се усети разликата. Сега загрява много бързо и "меката" топлина също.
        Grande Punto 1.3 75 hp
        Croma 1.9 Multijet 150 hp

        Коментар


          Хехе, бързак.честито, сто и колко лева?
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            [quote="pet4o"]
            staik написа:
            pplk написа:
            staik написа:
            Колеги, сега в този студ кромичките ви загряват ли до оптимална температура? Ако загряват след колко км?Моята не иска да вдига над 60-70 градуса....
            Моята кове средата, но след смяна на термостата. Вярно че бая време и трябва, ама го прави.
            Моята има подгряване и качва много бързо , и държи на средата.
            Колегакакто пише в някои теми и аз погледнах мойта крома. имам бушоните над капачката за акумулатора, да излизат три по дебели кабелчета. Дотук всичко е ок. Имам Ауди А3 и то е с подгрев на антифриза абсолютно по същият начин кабелите с бушоните над капачката за акумулатора. само че на Кромата един час съм гледал и не можах да намеря къде са проклетите свещи да ги сменя. та ако някой знае къде са моля нека сподели.

            Коментар


              noriaga написа:
              kristiyn написа:
              Колега не се замисляй ако намериш читав ексемпляр взимаи няма да сбъркаш. Наистина вози много конфортно, все пак е семеен автомобил не е за гонки. Аз имам близнаци и това е колата.
              Хах колега и аз съм с Крома и аз съм с близнаци :D та те разбирам много добре. По Коледа колко багаж събра тая кола не е истина Иначе за возията не съм съгласен, че е много комфортна. Верно клати се колата и дълги неравности ги поема добре, но на кофти път си друса бая, сравнена с други коли подобен клас.
              Не знам как са другите коли от подобен клас, слизам от Ауди А3 спортно окачване малко силов тунинг. И Кромата ми се струва като Кораб. А за багажника просто нямам думи, колко багаж събира

              Коментар


                emzo написа:
                Хехе, бързак.честито, сто и колко лева?
                100 лв. термостата и 30 лв. за труд. Първоначално сам щях да го сменям, но добре че съм се отлазал :D
                Grande Punto 1.3 75 hp
                Croma 1.9 Multijet 150 hp

                Коментар


                  На 1.9 150к.с смяната на термостата е в пъти по-лесна от тази при 1.6 16в моторите в Браво/Брава/Мареа.
                  Фиат Крома 1.9 16v+
                  Фиат Браво 1.6 16v
                  Фиат Мареа 1.6 16v

                  Коментар


                    И на 2,4 не е сложно! Май това е единственото нещо дето можеш да направиш без да си изпотрошиш пръстите. :D....Темата се заключва, поради решение на модераторския екип.Общи теми за даден автомобил, не трябва да има.Който иска да пита нещо, да пуска отделна тема.Така, малкото хора ползващи търсачката, ще могат по-лесно да открият, каквото търсят, а не да прелистват един куп страници.
                    207 тиква автомат
                    новокромаджия 2.4 печка

                    Коментар

                    Working...
                    X