Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сваляне на стъклото на фара на Fiat Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сваляне на стъклото на фара на Fiat Stilo

    Здравейте.Някой свалял ли е стъклото на фара на стило, че да ми обясни как става без да прецакам фара.Имам един счупен фар и на него пробвах, но докато го свалих със сешоар и отверка доста поражения направих, а не искам да съсипя и тези на колата.
    Fiat Stilo 1.9JTD 116++ a.k.a "палавата италианка"

    #2
    Мога да ти пратя още един счупен (десен) да се поупражняваш пак, ако искаш.Иначе това не е стъкло, а чиста пластмаса. Според мен начина за сваляне си е само с нагряване и внимателно, защото въпросното "стъкло" е пластмасово и е залепено за пластмасата на фара с някакво лепило, което си е доста здраво.П.П. Ако ти трябва ляв фар давам стария ми за 50 лева.Забележките са, че ушите за захващане за счупени, но ги пазя!
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      не, не ми трябва фар този който се "упражнявах" с него беше точно със счупени ушета, а и стъклото което е пластмаса :D както казваш е пукнато, чудя се само как да сваля това без да го счупя
      Fiat Stilo 1.9JTD 116++ a.k.a "палавата италианка"

      Коментар


        #4
        sparky_zv написа:
        не, не ми трябва фар този който се "упражнявах" с него беше точно със счупени ушета, а и стъклото което е пластмаса :D както казваш е пукнато, чудя се само как да сваля това без да го счупя
        Буташ го във фурната за 1 час на 70-80 градуса (горе долу това е минималната температура на повечето фурни) и след това става лесно.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Няма ли да е по-лесно вместо да разменяш "стъклата" на фаровете да направиш ушета на твоя си фар ?
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            не, не е това целта.целта беше да ги направя черни, обаче се отказах след като направих счупения, щото нещо не ми хареса
            Fiat Stilo 1.9JTD 116++ a.k.a "палавата италианка"

            Коментар

            Working...
            X