Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете ми!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете ми!!!

    Предлагат ми Фиат Брава с двигател 1.2 - 80 кончета. Колата е 1999 г. и с почти всички възможни екстри (климатроник и т.н.). Внос е от Италия и цената, която ми искат за не я е около 7300-7500 лв. Струва ли си/ Нещо повече за тази кола като информация, много ли е цената, която ми искат и т.н.???Предварително ви благодаря за съдесътвието!!!

    #2
    Хубава е колата ама кончетата малко.а ако решиш и газ да и сложиш и климатика да пуснеш лятото и всяка лада ще те изпревари.покарай я пусни и климата виж как дърпа и реши дали ти допада
    HONDA I-VTEC

    Коментар


      #3
      Това за газта и климатика - не е точно така. Лошото (от финансова гледна точка) е че се газифицира само с инжекцион. Разлика във вървежа няма, с климатика и цялото ми семейство + багаж - 140 на магистралата.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        да по магистралата се усеща малко но в града е осезаемо поне аз си го усещам де доста тромава става а е 1.6 все пак за 1.2 просто незнам
        HONDA I-VTEC

        Коментар


          #5
          При 1,6 и 1,8 двигател просто неможе да се усеща чак толкова този климатик. Кончетата не са ви малко. Поне от опит знам, че при мотор 1,6 103 коня при включен и изключен климатик разлика почти неможеш да усетиш, независимо дали си в града или извън него. Аз съм с 1,4 и в града наистина се усеща повече, но по магистралата почти няма разлика ( единствено ако изкачваш стръмен наклон)

          Коментар


            #6
            Като видиш голям баир - гасиш климатика Мисля че цената е нормална, но всичко зависи от състоянието на колата. Може да се намери и по-тънко. Знай само, че перфектни коли втора употреба няма. Колкото и добра да изглежда, все нещо ще ти излезе през първите няколко месеца.

            Коментар


              #7
              iko79 написа:
              При 1,6 и 1,8 двигател просто неможе да се усеща чак толкова този климатик. Кончетата не са ви малко. Поне от опит знам, че при мотор 1,6 103 коня при включен и изключен климатик разлика почти неможеш да усетиш, независимо дали си в града или извън него. Аз съм с 1,4 и в града наистина се усеща повече, но по магистралата почти няма разлика ( единствено ако изкачваш стръмен наклон)
              Ами не знам при Бравото как е, ама на Темата ми като съм спрял на светофар и колата с включен климатик е доста по-мудна а конските силици са и почти двойно на 1.4 мотороа. Направо бих казал, че е съвсем друга кола.Ама по магистрала, дали е включен или изключен климатика не може да се направи абсолютно никаква разлика.
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                Колега, аз взех Браво 1.9 JTD, 105 кончета - 1999-та с ел.пакет, климатроник, ABS, Airbag. Беше обявено 7400, с много пазарлък (шефа ми, аз не мога да се пазаря ) я взехме за 6700. Колата е пушка и ми харчи 6.2 в града! :D
                Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                www.fiat-bg.org/forum

                Коментар


                  #9
                  Blue написа:
                  Колега, аз взех Браво 1.9 JTD, 105 кончета - 1999-та с ел.пакет, климатроник, ABS, Airbag. Беше обявено 7400, с много пазарлък (шефа ми, аз не мога да се пазаря ) я взехме за 6700. Колата е пушка и ми харчи 6.2 в града! :D
                  :D още един човек, който ползва spritmonitorдано станем повече
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Зависи какво ще стане с данъците и застраховките след 2007г. и може да се окаже, че кола с 80к.с. ще излиза много по-евтино от тези с двигател 100 к.с. и нагоре, както е в Европа, затова си заслужава да се проучи и този въпрос (2007г е след 3месеца и половина). Успех.
                    BRAVA 1,4 12V
                    Nissan Navara

                    Коментар


                      #11
                      то сега и тук е така80 кс - много по-добре от 103100 лева разлика
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        е стига де колеги сега на това купе му трябват поне 100 коня що си кривите душите сега :D и айде да ни цапаме темата ми който кара такава кола да му помогне на човека с инфо за нея.иначе в www.mamche.com има 1-2 много интересни оферти за брави нов внос . моите впечатления за автомобила са че е един не лош автомобил за този клас.
                        HONDA I-VTEC

                        Коментар

                        Working...
                        X