Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще стана ли джанти от ланча либра за фиат стило?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще стана ли джанти от ланча либра за фиат стило?

    Здравейте колеги, искам да попитам дали някой който е наясно с джантите може да ми помогне хареал съм джанти от лачна либра 15 ки. те са с размер 7J 15H2, ET 37.Stilo- 6 1/2J 15H2 ET 43 са ми оригиналните метални.та искам да попитам ще станат ли тези от ланча и мога ли да използвам оригиналните си болтове за новите?
    Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp 2002г.
    Citroen Berlingo(B9) - 1.6HDI
    Skoda Fabia 1,9 SDI (спънат кон) 2005г. бивша служебна
    Renault Clio 1,5 DCI 2004-бивша
    ............

    #2
    Виж и ТУК за консултация, но в общи линии джантата, която си харесал е с 1/2 инч по-широка (около 12 мм), може да приемеш, че по 6 мм се увеличава от всяка страна, обаче, монтажната и повърхност спрямо централната ос е изместена с 6 мм по-близо, демек джантата като цяло е изнесена навън спрямо твоята. Значи вътрешният ръб ще е на същото място, а външният ще излезе с половин инч навън.

    Коментар


      #3
      Re: Ще стана ли джанти от ланча либра за фиат стило?

      idrltd написа:
      Здравейте колеги, искам да попитам дали някой който е наясно с джантите може да ми помогне хареал съм джанти от лачна либра 15 ки. те са с размер 7J 15H2, ET 37.Stilo- 6 1/2J 15H2 ET 43 са ми оригиналните метални.та искам да попитам ще станат ли тези от ланча и мога ли да използвам оригиналните си болтове за новите?
      не е ли правилното7J 15H2 ET-37 ???

      Коментар


        #4
        Би трябвало да станат, аз съм с 16-ки от Стило. Щом на Стило влизат 16-ки е редно да влязат и 15-те от Либра. Болтовете са малко под въпрос.

        Коментар


          #5
          За джантите - нямаш грижи! Слагай смело! За болтовете, обаче трябва да се види на място за най-сигурно.

          Коментар


            #6
            Джантите от Ланча стават с къси болтове.Демек няма да имаш грижи с такива от железни джанти.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар

            Working...
            X