Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем Типото няма мощност

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Tihomir78 написа:
    stivan_alone написа:
    Така е колеги утре отивам за хубави свеши по каталог за тоя мотор макар че в днешно време и по каталог пак може да купиш боклук тези които са в момента са купувани пак по каталог а са за нищоДано да е само от свещите да не са отишли и кабелите и бобината че тогава ще се дава яко пара
    Така е много боклуци се продават. Ти затова в първия пост хубаво писа че си сменял кабелите преди две години ама толкова са искарали. Още по-фрапиращ случай да ти кажа като сменях ангренажа , ролки и т.н. бях ги купил от ЕВРО-07. Смених ги всичко точно, направих едно пробно кръгче 10-15 км, свалям капака и на двете ролки греста беше излязла. Та оттогава не съм стъпил повече в тоя магазин.
    Мале грозна работа то вече незнаеш и откаде да идеш да купиш дори и по скъпо да купиш уж се надяваш да е по качественно ама на днешно време не е гаранция май сичко е до късмет на кво попаднеш
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    Коментар


      #17
      Снимки на Свешите не са добре

      Колеги тва са снимки на свещите на 3 ти цилиндур е толко черна се едно е пръскана със черен спреи на 2 ри е пак малко по малко опушена а на първи и 4 върти ми се виждат добре .Така като ги гледате казваите кво да права какво според вас е здало багаза свещите е ясно че са отишли но дали е проблема в кабелите на 2 и 3 или в бубината ще пробам с нови свещи кабел по кабел да вида как е искрата и ще пиша .А забелязах че е толкова прегорел маркуча които е за излишния бензин от карбуратора демек този със стрелката навън че чак дупка имаше на него добре че не съм се запалил можеби за тва ми намерисва на бензин вътре като го настъпа и него ще смена а и филтара въздушния изглежда мръсен ще смена и него и така па да видим
      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

      Коментар

      Working...
      X