Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разход на бензин на фиат купе 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    разход на бензин на фиат купе 1.8

    Мой приятел си закупи купе 1.8. да ви попитам колко е нормалният разход на този двигател грацко/изван грацко при нормално каране.

    #2
    В Гърция може и по-малко да гори отколкото тук. мисля си че бензина им е доста по добър от нашия За точни цифри да каже някой колега който има такава кола
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар


      #3
      Hristian_Aleksiev написа:
      В Гърция може и по-малко да гори отколкото тук. мисля си че бензина им е доста по добър от нашия За точни цифри да каже някой колега който има такава кола
      Прав си колега, че извън гръцко разхода ще е друг :D
      Palio Weekend 1.7 TD

      Коментар


        #4
        xaxaxaxaxaxa
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          #5
          Ами незнам плашат го пича с някакви големи цифри като разход от порядака на 12 - 13 в града и реших да писна тази тема с цел да разбера дали дали има нещо вярно :D

          Коментар


            #6
            сега сериозно. ми колега ако го понастъпваш нормално да гори толкова че и повече. при нормално каране според мен не би трябвало да гори повече от 11. но все пак... да кажат колеги които имат такъв двигател
            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

            Коментар


              #7
              Всичко зависи от тежеста на крака.Когато аз карам Дедрата ми дава 15,при жената не прескача 10,такаче това е относително.При всеки харчи различно.
              TIPO 1.4,DEDRA 1.8

              Коментар


                #8
                Че то 12-13 е направо похвално Колега, това е кола с мотор 130 коня създаден преди 20 години... колко искаш да гори Аз имам 1.8 за извън града - никакъв проблем да падне до 6.5-7 ама трябва да се кара с 90 ... само дето купе с 90 по магистралата никога не съм виждал. Обаче в града си е змей особено на къси разстояния - палиш, караш 5 км и гасиш. Вечерта пак така на връщане от работа и вънка ако е под -10 градуса ти гарантирам, че и под 15 няма да падне.
                Fiat Coupe 1.8

                Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                Коментар


                  #9
                  12 градско с каране до 3000 оборота, ако я настъпвам повече картинката става доста грозна
                  ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                  Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                  Jet Black E46 M3

                  Коментар


                    #10
                    12/100 градско7/100 при 100-110км/чса моите преки наблюдения
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      siluro написа:
                      Че то 12-13 е направо похвално Колега, това е кола с мотор 130 коня създаден преди 20 години... колко искаш да гори Аз имам 1.8 за извън града - никакъв проблем да падне до 6.5-7 ама трябва да се кара с 90 ... само дето купе с 90 по магистралата никога не съм виждал. Обаче в града си е змей особено на къси разстояния - палиш, караш 5 км и гасиш. Вечерта пак така на връщане от работа и вънка ако е под -10 градуса ти гарантирам, че и под 15 няма да падне.
                      Тук колегата е много прав.Да докараш разход от 12-13 в града си е за похвала.Аз съм карал 2.0 и разхода варираше 13-14 , /и то ако го карам като някоя стара БАБА/. Но как да караш спортна кола така??Иначе 14-18 , но ръчкане до откат , докато не отнесох две дървета и не я направих на топка След това си го набих та сложих и газова уредба, и филма стана още по страшен.Извън гарда добре 8-9 / както и на бензин/ , но в града 20 на газ.

                      Коментар


                        #12
                        Моето 1.8 харчи:6.2 със 110-120 по магистралатаоколо 11.5 София градско при температури над +3-4 градуса иначе по- скоро към 13, защото я оставям да работи на място доста време Смесено София и околията 7.8-8.5Това на бензин и то от скъпия. Ако сипя възможно най- ефтиния, който се продава разхода се качва средно с 1 литър.Иначе съмправил така, че 7-8 литра да изчезнат за няма и 20 км Ама понашарих булевардите в София малко :D

                        Коментар


                          #13
                          аиде колеги от днес съм и аз горд сабственик на купенцееееее. Значи на мойто аверче купето е 139 кс а моето по тамон е 131 коня иначе количката е доста слънчева :D
                          Прикачени файлове

                          Коментар

                          Working...
                          X